Dijitalpano.Org - "Eğitimin yeni panosu" - Mert ÖZSOY

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye

Dijital Pano Kullanım Başvuru Formu - Ektedir

idari-programlar-ders-dagitim-okul-zili-vs-f107/dijital-pano-kullanim-basvuru-formu-ektedir-t141138.html

Dijital Pano programımızın internet sitesini biraz önce yayına aldık. Panomuzun arkaplanındaki client - server tabanını kurmaya başladık şuan, inşallah alnımızın akıyla kalkacağız bu projenin altından :)

Şimdiden belirtelim... program açık olarak yayına verilecek fakat herkes kullanamayacak. Tüm okullara bt öğretmenleri tarafından tarafımıza üyelik belgesi formu ilgili idari amire imzalatılıp kaşewlenip sistem mailimize gönderilecektir akabinde başvuru yapan okula sunucumuzda yer açılıp şifrleeri mail ile iletilecektir.

http://www.dijitalpano.org

dijitalpanoorg_background2.png

hayırlı olsun hocam. pazartesi ilk kullananlardan oluruz inşallah

Hayırlı olsun hocam. Yakın zamanda benzer bir çalışmada ben çıkarmayı düşünüyorum. mvc ile kodlayacağım. Siz yapın benden sizden esinlenirim :). Kolay gelsin.

Pano tasarımı hususunda elinde psd şablon olan arkadaşlar var ise paylaşırlarsa sevinirim.

landowner' Alıntı:
Bu siteyi ne amaçla kullanacaksınız
Projenin yani panonun blog sitesi olarak kullanacağız. Programın güncellemelerini duyurularını ve kullanıcıların verilerini barındıracağımız bir alan olarak kullanacağız.

ellerinize sağlık hocam güzel düşünmüşsünüz, ama şu okul idaresinden imzalı onaylı belge işi hoş olmamış, şimdilik bizim okulda böyle bir uygulama kullanmıyoruz ama olurda kullanmak istersem diye söylüyorum, keşke bizi idarecilere boyun eğdirmeseniz? başka bir yol bulamazmısınız?

hastasıyız dede' Alıntı:
ellerinize sağlık hocam güzel düşünmüşsünüz, ama şu okul idaresinden imzalı onaylı belge işi hoş olmamış, şimdilik bizim okulda böyle bir uygulama kullanmıyoruz ama olurda kullanmak istersem diye söylüyorum, keşke bizi idarecilere boyun eğdirmeseniz? başka bir yol bulamazmısınız?
kesinlike idareye iki saat siteyi anlatmak imza kaşe istemek gereksiz olmuş, nacizane düşüncem, iyi çalışmalar...

hastasıyız dede' Alıntı:
shemonster' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
kesinlike idareye iki saat siteyi anlatmak imza kaşe istemek gereksiz olmuş, nacizane düşüncem, iyi çalışmalar...

Hocam haklısınız fakat, takdir edersiniz ki ücretsiz oalrak bir alan temin edecğeim bu fırsatı kötü yönde kullanmak isteyen artniyetli insanlara karşı bu bir onay niteliğinde oluyor.
Ancak şöyle bir düzenleme olabilir, müdür beye sunmazsınız kendiniz imzalar gönderirsiniz onuda kabul ederiz.

developer' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
shemonster' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:

Hocam haklısınız fakat, takdir edersiniz ki ücretsiz oalrak bir alan temin edecğeim bu fırsatı kötü yönde kullanmak isteyen artniyetli insanlara karşı bu bir onay niteliğinde oluyor.
Ancak şöyle bir düzenleme olabilir, müdür beye sunmazsınız kendiniz imzalar gönderirsiniz onuda kabul ederiz.
çok iyi olur hocam ilginiz için teşekkürler. :alkis:

Developer hocam öncelikle hayırlı olsun her zamanki gibi parlak fikirler :+1: Yanlız bu okullardan bir imzalı faks istemine göre verdiğiniz alan hocaya mı ait olacak yoksa okula mı zira hocanın tayini çıkabilir gittiği yerdede mi aynısını yapması gerekir bir de ne tür veriler barındırılacak ve kaç gb alan tahsisi olacak ?

sas7979' Alıntı:
Developer hocam öncelikle hayırlı olsun her zamanki gibi parlak fikirler :+1: Yanlız bu okullardan bir imzalı faks istemine göre verdiğiniz alan hocaya mı ait olacak yoksa okula mı zira hocanın tayini çıkabilir gittiği yerdede mi aynısını yapması gerekir bir de ne tür veriler barındırılacak ve kaç gb alan tahsisi olacak ?
Teşekkürler hocam :)
Verdiğimiz onay formundaki alan hem okul idaresine hemde bt öğretmenine ait. Müdür beye imzalatılması daha iyi olur bizim için tabi, alan hususunda bir sınırımız yok sınırımız yok dedik ama yüzlerce gb dosyada barındırmayacağız sonucta :)

Server'da tutulacak bilgiler tamamiyle veritabanı olacak veritabanı yani programdaki seçimleriniz dosyalarınız vs.

Arkadaşlar asıl olarak internet olmadan çalışan ve yönetim paneli olan sağ ve sol blokları çok amaçlı kullanılabilen bir pano tasarlasak olmaz mı?

hocam örnek bir ekran görüntüsü var mı hocam, içerikte neler var görebilsek, belki paylaşmışsınızdır ama ben bulamadım...

Hocam belgeleri hazırlayıp göndermiştik ... hesap sormak değil derdim lakin daha sonra bi ses çıkmayınca merak ettim. Çalışmaların akibeti ne durumda öğrenebilir miyim? İyi çalışmalar...

Geri