dikdörtgenin içinde ne yazdığını görebilen var mı?

Kodla Büyü

bshark

Seçkin Üye
Seçkin Üye
az önce fark ettiğim bir şeyi paylaşmak istedim... yorum sizin....

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    61.3 KB · Görüntüleme: 1,332
Hocam ne yazıyor gerçekten ben çıkaramadım? hani daha önceden bildiğim için *** yazısı aradım ama kare içinde göremedim desem yeridir... Ne yazıyor?

s_kajmeran' Alıntı:
Hocam ne yazıyor gerçekten ben çıkaramadım? hani daha önceden bildiğim için *** yazısı aradım ama kare içinde göremedim desem yeridir... Ne yazıyor?

hocam söylediğiniz gibi yazıyor

çizgilerin üzerinden geçtim sadece belirgin olması için

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    86 KB · Görüntüleme: 1,302
Bu mantıkla çok fazla şey yazılır hocam oraya;

Ekli dosyalar

• 6.jpg
    6.jpg
    35.9 KB · Görüntüleme: 1,299
  • 5.jpg
    5.jpg
    36.3 KB · Görüntüleme: 1,299
  • 4.jpg
    4.jpg
    37.1 KB · Görüntüleme: 1,299
  • 3.jpg
    3.jpg
    36.3 KB · Görüntüleme: 1,299
  • 2.jpg
    2.jpg
    36.6 KB · Görüntüleme: 1,299
  • 1.jpg
    1.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 1,299
bu resimleri az önce gördüm bi bakayım dedim ama benim söylediğim şeklini görmemiştim. yani birleştirilen noktalarla evet haklısınız birçok şey yazllır ama ben doğrusal çizgilerin üzerinden geçtim sadece.

öküz altında buzağı arıyormuşsunuz gibi geldi bana. ben o mantıkla "kahramanmaraş" bile yazarım (tırnaklar dahil)

alfa-turk' Alıntı:
öküz altında buzağı arıyormuşsunuz gibi geldi bana. ben o mantıkla "kahramanmaraş" bile yazarım (tırnaklar dahil)
hocam yazarsın biz de görürüz.. :)

Birde bu saçmalıklar türedi ha...Yok illüminati gizli mesaj veriyomuş yok masonlar üye toplamak için subliminal mesaj veriomuş...Hepsi yalan dolan saçmalık.Biz arkadaşımız gitsin büyük mason locasına üye olmak istesin bakalım olabiliyor mu.Emin olun buralara girmek müslüman olmaktan çok daha zor. Tehlike yok yani :mrgreen:

fercanx' Alıntı:
DERVİŞİN FİKRİ NEYSE ZİKRİDE O OLURMUŞ :mrgreen:
evet birkaç gündür bu durumla ilgili çok resim gördüm. o kadar gözümüze sokmuşlar ki artık farkındalıktan çıkmış sıradanlığa dönmüş. sizin söyleminiz de çok sıradan olmuş canım :D

Daha açık ve herkesin bilinçaltı-bilinçüstünün fark edebileceği şeyler varken buna ne kadar gerek olur diye merak ediyorum.

Srebrenitsa' Alıntı:
Daha açık ve herkesin bilinçaltı-bilinçüstünün fark edebileceği şeyler varken buna ne kadar gerek olur diye merak ediyorum.
haklısınız hocam. aynı şeyi merak etmiştim. yani görünen onca şey varken neden bilinçaltı için bu kadar uğraşılımış ve uğraşılıyor. bir yerde okudum sanırım, "bilinçaltı insanın karar verme mekanizmasında o kadar hızlı işliyor ki yani bildiğimizi düşündüğümüz şeylerde bile bilinçaltı hemen başrole soyunuyor. bilinçaltının dikkat ettiği daha doğrusu ön planda tuttuğu iki olgu var doğum ve ölüm. insan ölmemek için ne kadar direnebilir herkes bunu biliyor. doğum olgusu ile bağdaştırdığı herşey bilinçaltında ön sıralara yerleşiyor örnek ***! siz bilinçaltında bu olguyu harekete geçirdiğinizde daha sonraki mesajları da rahatlıkla kabullendirebiliyorsunuz." diyordu anladığım kadarıyla. sonuçta küçük yaşlarda bu mekanizma istem dışı mesajlarla insanın ileriki yaşamında karar verme sürecinde büyük bir etken. örneğin dinlerin tamamının karşısında büyük bir zıt görüş var. küçük yaşlarda bu tür mesajlara maruz brakılan çocuklar günümüzde hiç bir dinin mensubu olmadığını söyleyebiliyor ya da dinlerin tamamına hakaret edebiliyor. aslında mesajları yerlerine ulaşmış gibi. Allah (C.C.) en iyisini bilir...

bshark' Alıntı:
çizgilerin üzerinden geçtim sadece belirgin olması için
...
bshark' Alıntı:
bu resimleri az önce gördüm bi bakayım dedim ama benim söylediğim şeklini görmemiştim. yani birleştirilen noktalarla evet haklısınız birçok şey yazllır ama ben doğrusal çizgilerin üzerinden geçtim sadece.
...
hocam o şekilde bile SCX yada SOX çıkıyor. Sizn söylediğiniz gibi *** değil... Kaldıki tüm noktaları kullanmamışsınız. sadece SEÇTİĞİNİZ noktaları kullanmışsınız...

bshark' Alıntı:
bu resime bakıp *** yazısı görebilen bir insanın çocuklarımın öğretmeni olmasını istemem kesinlikle..

agacan' Alıntı:

Walt Disney'i de Facebook u da yahudi sonuçta. Doğruluk şansı da yok değil.

Çizgi filmler çocuklarımızı zehirliyor!
http://video.mynet.com/habervideo/Cizgi ... r/1371689/

Walt Disney'i 'Şeytan' ilan etti
http://video.mynet.com/habervideo/Walt- ... i/1371600/

http://haber.mynet.com/cizgi-filmler-co ... -haberler/
e YUH yani. sabah sabah bende uyandırdığı tek şey Seyehat ve Cinsel içerikli 2 kelimelilik bir argo kalıp.... (lafım size değil hocam ) İnsan 8 senesini buna mı harcar vallahi yazık. ve 8 senede bula bula bunu mu bulmuş. Yok facebook ta *** görünüyor, kadının saçında *** yazılmış, geç bunları ya. sabah programlarında adamlar öyle gizli gizli değil BAĞIRA BAĞIRA söylüyorlarda onlar ahlak bozmuyor, gizli olarak yerleştirilmiş sözde 3-4 kelime ahlak bozuyor.
Neymiş efendim biz susam sokağı le büyüdüğümüz için simit saraylarından çıkmıyormuşuz. egede ona GEVREK derler bildiğim kadarıyla izmir dışında hiç bir ilinde de yoktur simit sarayı. şimdi egeliler susam sokağı izlemedi demek mi oluyor bu?
Sen sabah progrmaında kaynım bana kaydı de, komşum bana atladı de, sevgilisiyle birlik olup kocasını nasıl öldürdü diye ayrıntılı bişekilde anlat, sonra gün boyu elimizde bu bay ve bayanlar var beğendiğinizle gelin evlenin diye köle pazarı gibi pazar aç onlar ahlakını bozmasın, çizgifilme yerleştirilmiş 3 kelime ahlak bozsun.
Atalarımız çok güzel söylemiş. KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ. Sen böyle hayatının 8 yılını hangi çizgi filmde *** objesi var diye araştırarak harcarsan, gördüğün her şeyde de bi *** objesi ararsın ve de görürsün. Rüşvet alan birinin her gelen kişiyi ayaklı dolar işareti gibi görmesine benzer bu.

burdaki mesele ahlakı bozar veya bozmaz meselesi değildir. insanın bilinç altıyla bilin üztü aynı şekilde çalışmaz. o sebeple bilinçli olarak alınana mesajları beyin farklı şekilde işler, bilinzsiz olarak alınan ( bilinçaltının farkında olmadan aldığı ) mesajları beyin farklı şekilde işler. o diziler, programlar hepsinin verdiği mesaj bellidir ve bizde farkındayızdır. mesele burada ahlakın bozulması meselesi değildir. farkında olmadığımız ve ne zaman girdiğini bilmediğimiz onlarca-yüzlerce mesajın bilinçaltımıza girmesidir. bu hergün zaten doğal olarak olan birşeydir. problem bu mesajların -etkisi bilindiği için- birileri tarafından bilinçli olarak verilmesi. bunların yaşantımıza etkisi nedir derseniz çook derin bir konu. örneğin rüyaların büyük bir çoğunluğu farkında olmadan aldığımız mesajlardan oluşur çünkü rüyalar da bilinçaltında üretilir. bu tür tekniklerin reklamlarda kullanıldığı üniversitelerde derslerde anlatılıyor farklı bölümlerde. mesela ben kendi hocamdan bununla ilgili birkaç araştırma öğrneği duymuştum eğitim derslerinde. ayrıca beynin işleyişi ve bilinçaltı konularında seminerler kitaplar ve bilimsel araştırmalar da tonla. hepsi aynı şeyi söyler. yaşantımızı yönlendiren kararların ve seçimlerimizin hepsinde bilinçaltının etkisi vardır.

Konuyu açtığına pişman ettiniz resmen. "Kahramanmaraş" olayı süperdi tırnaklar dahil :puhaha:

Hocam oraya çok şey yazılır ama neye ihtiyacın varsa veya neye kafayı takmışsanız onu görürsünüz.

soouuk' Alıntı:
bshark' Alıntı:
bu resime bakıp *** yazısı görebilen bir insanın çocuklarımın öğretmeni olmasını istemem kesinlikle..
sen göremiyorsan osenin sorunundur. kaldı ki bende senin çocuklarının öğretmeni olmaya niyetli değilim. çünkü sizin gibiler çocuklarını daha iyi eğitirler. sen benim hakkımda, beni tanımadan böyle bir yorum yapabilecek seviyedeysen orda kalmaya devam et. çünkü ben oralara kadar inemem.

mmercan' Alıntı:
Hocam oraya çok şey yazılır ama neye ihtiyacın varsa veya neye kafayı takmışsanız onu görürsünüz.
benim ihtiyaçlarım seni zerre kadar ilgilendirmez. ben sadece çizgilerin üzerinden geçtim diğer hocamın dediği gibi seçtiğim çizgilerde de değil bunlar ordaki çizgilerin tamamı. kaldı ki görmüyorsanız benim şahsım hakkında yorum yazmazsınız "yok arkadaş öyle bişey" dersin olur biter. sana mı kalmış kafayı neye taktığım.

böyle saçma sapan şeyler niye yer alır şu forumda anlamam yaaa. akşam akşam sinirlerim bozuldu.

bunu da ben ekledim hem moda bu ara

boş işler...

Ekli dosyalar

• rte.PNG
    rte.PNG
    94.2 KB · Görüntüleme: 686
Arkadaş nasıl görürsünüz, nasıl bulursunuz, nerden aklınıza gelir "bi bakıyım şu çizgilerden ne çıkıyo" demek valla anlamıyorum ki ben mi sorunluyum?

Geri