DİKKAT Ankarada Pazartesi BTR Toplantısı Yapılacak

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar bu haber Ankara'daki BTR arkadaşlarımızı ilgilendiriyor. Dün gece Barış BAYBURTLU mail adreslerimize yeni bir ileti gönderdi.

Gece 01.00'de gelen iletiyi pazartesiye çok az kaldığı için birçok arkadaşımızın göremeyeceğinden ve boş yere okula gideceklerinden emin olduğum için duyuruyu buradan yapmak istedim.

27 Ekim 2014 Pazartesi Saat:10.00
Toplantı Yeri: Gazi Mesleki Eğitim Merkezi (Emniyet Mah.Abant Sok.No:15 Gazimahallesi Yenimahalle/ANKARA) (BTR başvurularını verdiğimiz binanın çok yakınında;)

Listeye baktığımda Ankara'daki tüm ilçe BTR öğretmenlerinin listede olduğunu gördüm.(Resmi evrak olduğu için buradan paylaşamam)

Umarım şu yaşananları toplantıda dile getirecek bir babayiğit çıkar

toplantıda neler konuşulduğunu paylaşırsanız seviniriz...

Toplantı yaklaşık 2 saat sürdü arkadaşlar. FATİH projesi kapsamında genel hususlar görüşüldü.

Tabletler, Akıllı tahta, nakil sırasında tabletler öğrencilerden geri alınmalı mı vs.

Ayrıca yaklaşık 30 GB'lık bol güvenlikli bir imaj oluşturulduğu ve yakında bizimle paylaşılacağı bilgisini aldık.

BTR Kadro muhabbeti ve 6 ders saati okula gelen bir öğretmen arkadaşımızla 10x60 dakika okulda olan öğretmen arkadaş arasındaki uçurumu konuştuk.

Devlet büyüklerimize kadro muhabbetlerinin açılacağı, sesimizin duyurulmaya çalışılacağı konuşuldu vs. vs.

yasarsahbaz' Alıntı:
Toplantı yaklaşık 2 saat sürdü arkadaşlar. FATİH projesi kapsamında genel hususlar görüşüldü.
Tabletler, Akıllı tahta, nakil sırasında tabletler öğrencilerden geri alınmalı mı vs..
Hocam çıkacağı söylenen tablet yönetmenliğinden haber yok mu?
Bu arada bu sene ki 9'lara tablet var mı?

Geri