Diyarbakır Norm Fazlası Duyurusu Hayırlı Olsun!

Kodla Büyü
bahhele' Alıntı:
2. aşama daha iyi anlayacağız hocam kesinleşip kesinleşmediğini...reesen atama yapamazlarsa görevlininde dediği gibi mahkemeyle herkes eski yerine dönecek haliyle atamaların bi anlamı kalmayacak.bu öngörüyü hesab edemeyecek kadar işlerine na-hakim değiller :roll:
hocam ben diğer illerde yapılan bütün norm fazlası atamaları inceledim tercih yapılıp tercih yapanlar tercihlerine yerleşiip sonra yer kalmadığı için resen atama olmayan çok il var görevlinin dediği bana pek mantıklı gelmedi, tercih sonucu yerleşenler ihtiyaç olan yerleri doldurursa belkide resen atama yapılmazki bunun örnekleri çok var yada şikayetleri dikkate alıp resen atamadan vazgeçeblrler yada durdurabilirler.bunun örnekleri çok var hocam

arkadaşlar benden başka dilekçe veripte dilekçesne cevap alan arkadaş varmı?

dilekçe verdim bende, henüz bi cevap almadım , mebin sayfasında bir yazı yayınlanmış okudunuz mu, gereksiz yazışma yapılmaması hususunda,
hayret bi şey ya, dilekçelere bile tahammülleri yok!

bugün yarın gelir cevap hocam zaten adamlar aynı cevabı fotokopi çekip çekip gnderiyolar herkese, adamlar dalga geçer gibi bi cevap yazmışlar herhangi bişey yapılamazmış ula mdr hatalı hatasınıda kabul ediyo ne diye hala hatası olmayan öğretmenini mağdur etmeye çalışıyosun zevkmi alıyolar anlamıyorum okadar çok beddua ve ah alıyolarki anlatamam yeminle öğretmenlikten bıktım ,yok okumadım hocam ile baktım yazıyıda göremedim, nası bi dilekçe yazdınız hocam, buarada bana yazılan cevaptada gereksiz yazışmalar yapılmaması yazmışlar adamlara göre bizim durumumuz gereksiz önemsiz. ne diyelim hocam bizi bu duruma düşürenler en beter duruma düşerler inş

zensu' Alıntı:
dilekçe verdim bende, henüz bi cevap almadım , mebin sayfasında bir yazı yayınlanmış okudunuz mu, gereksiz yazışma yapılmaması hususunda,
hayret bi şey ya, dilekçelere bile tahammülleri yok!
Dilekçe vermek anayasal bir haktır, hukuksuzluk yapıyorlar.

taatoo' Alıntı:

aldım..Adamlar bişey yapamıyoz Allah belanızı vermesin dilekçe vermeyin artık lan demedikleri kalmış bi :lol:

bahhele' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

aldım..Adamlar bişey yapamıyoz Allah belanızı vermesin dilekçe vermeyin artık lan demedikleri kalmış bi :lol:
muhtemelen aynı cevabı vermişler hocam:D bakalım 2de 0 gidiyoruz beklemeye devam :D

bugün il mlli eğitim müdürü okulumuza ziyarete geldi durumu anlattım dediği aynen şu "bilişim branşında sıkıntı var bunu biliyoruz hocalarımızı mağdur etmeden çözüm yolu bulacağız" dedi

taatoo' Alıntı:
bugün il mlli eğitim müdürü okulumuza ziyarete geldi durumu anlattım dediği aynen şu "bilişim branşında sıkıntı var bunu biliyoruz hocalarımızı mağdur etmeden çözüm yolu bulacağız" dedi
Kendisine bilişim öğretmenlerinin mağduriyeti detaylı bir şekilde anlatıldı. Bizle ilgili yönetmelikte sıkıntı olduğu kanatinde olduğunu; fakat ellerinden bir şey gelmediğini söylemiş.

SİRE' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
Kendisine bilişim öğretmenlerinin mağduriyeti detaylı bir şekilde anlatıldı. Bizle ilgili yönetmelikte sıkıntı olduğu kanatinde olduğunu; fakat ellerinden bir şey gelmediğini söylemiş.

adam çok haklı .. o napabilirki? bakanlık bazında yapılması gerekiyor.Bakanlığın bilişim branşını apayrı değerlendirmeye alması lazım.bu hazudan çıkarması şart

atananlara hayırlı olsun gittikleri yerde norm fazlası kalmamak dileğiyle, bzm mevzu pazartesi belli olur ilçelerde fazla açık varsa problem yoksa kafa rahat bakalım nolcak.. buarada tefci olmayıpta meslek lisesine atanan varmı

adam 47 ile meslek lisesine yerleşti yaaa.biz kaldık gene.Tef li ki yerleşmiş..helal olsun

başka branştakileri bilgisayar öğretmeni yapıyorlar ama eğitim fakültesi mezunlarını meslek lisesine atamıyorlar.bu tip olaylar sadece bu ülkede olur

bi de 130 puanı olan 2 arkadaş vardı..nerde yapmışlar o puanları öle çok merak ettim :eek: :eek: kaç yıllıklar acaba

bahhele' Alıntı:
adam 47 ile meslek lisesine yerleşti yaaa.biz kaldık gene.Tef li ki yerleşmiş..helal olsun
Hocam yazılarımızı yazarken, o yazdığımız kişinin de bu forumda olma ihtimalini düşünüp kelimelerimizi daha özenle seçersek çok daha güzel olur diye düşünüyorum :) evet 0 bahsettiğiniz 47 puanla meslek lisesine yerleşen "adam" benim :) ve TEF'li olmak suçmuş gibi bir algı var, oysa ki BÖTE'li arkadasların EML'de çalışması gerektiğini düşünen yada en azından 4+4+4 sistemi ile ortaokul kısmında ki dersimiz 2 saate çıktığında BÖTE'li arkaşlar açısından sevinmiştim. . ('helal olsun' için teşekkür ederim ve dilerim ki siz de kendi okulunuzda yada başka bir çözüm yolu ile mağdur edilmezsiniz..)
Saygılar..

yine standart bizim bölümün tepki grafiği ve kaderine razı oluşu en başta bikaç kişi isyanlarda sonra o isyan azalır en sonda bikaç kişi haricinde herkes kaderine razı olur, yine bunlar iyi çoğuda bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı ama farkında değilki bigün sıra sanada gelecek...

ikinci aşama başvuru bugün olmayacakmıydı? Kontenjanlar açık yerler yayınlandı mı, ben göremedim hiç bir yerde

Maskesiz1907' Alıntı:
bahhele' Alıntı:
Hocam yazılarımızı yazarken, o yazdığımız kişinin de bu forumda olma ihtimalini düşünüp kelimelerimizi daha özenle seçersek çok daha güzel olur diye düşünüyorum :) evet 0 bahsettiğiniz 47 puanla meslek lisesine yerleşen "adam" benim :) ve TEF'li olmak suçmuş gibi bir algı var, oysa ki BÖTE'li arkadasların EML'de çalışması gerektiğini düşünen yada en azından 4+4+4 sistemi ile ortaokul kısmında ki dersimiz 2 saate çıktığında BÖTE'li arkaşlar açısından sevinmiştim. . ('helal olsun' için teşekkür ederim ve dilerim ki siz de kendi okulunuzda yada başka bir çözüm yolu ile mağdur edilmezsiniz..)
Saygılar..

alınganlığın lüzumu yok.adamlık kötü bişey değildir ayrıca :) bu foruma takılma ihtimalinizin yükseek olduğu öngörüsünü bilmeyecek kadarda bu sektörden uzak değilim hocam.Temennimizi zaten belirtmişiz helal olsun diyere.Sitemimiz birilerine değil sisteme..biline!

noldu arkadaşlar ilçeler açıklanmadı, 2. gün oldu, vaz mı geçtiler acaba?

bi de başvuru olarak 18 mart demişler, 19 u oldu nerde başvuru, okulları bile açıklamadılar

20 günde il merkezini yarım yamalak yaptılar 10günde ilçeleri resen falan filan yapamazlar hocam sanmam

ilçelerdekide açıklanmış resen olmaz büyük ihtimal arkadaşlar 38 norm fazlası var 8tane ortaokul açık var 12 tane meslek lisesi var büyükihtimal resen atamaolmaz...

Geri