Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Diyarbakır Norm Fazlası Duyurusu Hayırlı Olsun!

Konu, 'G.Doğu Anadolu Bölgesi İlleri' kısmında regulus11 tarafından paylaşıldı.

1. taatoo

taatoo Seçkin Üye Seçkin Üye

yeni duyurulmamış hocam 11martta duyurmuşlar, dün resen atamışlar bugünde resen atamaları iptal etmişler
    buarada sire hocam benm fikrim resen atamayapmıcaklarhem en geç mart sonuna kadar yapabiliyolardı yapmadılar hazirandada yapamazlar haziranda norm güncellemesi oluyo norm güncellemesi yaparken neye göre norm fazlası ataması yapacaklarki

2. taatoo

hem hocam haziranda iliçi ve ildışı tayinler var haziranda mümkünatı yok yapamazlar millet ildışı iliçi isticek norm fazlalarının biçoğu bu şekilde erir zaten haziranda olması mümkün değil onu kim demişse ortalığı bulandırmak için sölemiştir hocam hem yönetmeliğede aykırı anca yaparlarsa seneye yaparlar

3. bahhele

bahhele Süper Üye Süper Üye

bende haziran die duydum..hayırlısı

4. taatoo

valla hocam haziranda yapılması flan hem yönetmeliğe aykırı onuda geçtim mantığada aykırı haziranda iliçi ve ildışı yapacak adamlar yeni norm güncellemeleri ildışılardan sonra falan yapacaklar yani normlar daha tam belli olmucak, valla kusruma bakmayın hocam saygısızlık olarakta algılamayında haziranda yapılacak lafını hangi arkadaş dediyse iyi sallamış bunada inanmamak gerekir ama neyse, il me müdürü bizim okula geldiğinde en geç mart sonuna kadar halletçez dedi halledemediklerimizi iliçi ve ildışında hallolur dedi, zaten bu olay başıma geldiğin beri araştırmadığım yer kalmadı haziranda yapılan yer hiç görmedim

5. bahhele

estğ...hocam olaya siz kadar vakıf değilim çok araştıran çok bilir elbet.sadece bi duyum bizimkisi. iyi düşünelim iyi olsun

6. cenghakan

cenghakan Üye

aslında okulumda bana ihtiyaç olduğu halde ve okulda tek öğretmen olmama rağmen norm fazlası olup mecburen ilçelere gitmemek için tercih yaptım merkezde bir okul çıktı ancak resen atamalar yapılmadı ve ben kendi okulumda kalmak istiyorum ne yapabilirim. sendika avukatı birşey yapılamaz diyor. bizlere yapılan bu haksızlıklar karşısında ne yapmayı düşünüyorsunuz....

7. feto23

feto23 Seçkin Üye Seçkin Üye

Neye dayanarak bişey yapılamaz diyor o avukat. bence göreve başlamazsan hiçbir şey olmaz ya da dilekçe yazarsan belki iptal edilebilir ataman. Sonuçta gönderdikleri yazıda da ilk atamalarda tercih yapın yoksa sizi resen atarız diyorlar, tercih yapmanın sebebi resen atmaya kalmamaktı. İdare mahkemesine gitsen zaten kesin iptal edilir ama bence mahkemeye gitmeden de iptal ettirilebilir yada başlamayabilirsin..

8. adadeniz

adadeniz Hiperaktif Üye Hiperaktif

norm fazlası atananlar yeni okulda başlama için ne dendi acaba?
    yoksa başladınız mı?

9. myıldırım

myıldırım Aktif Üye

kütahya da mart sonunda tercih aldılar göreve başlamayı 28 Hazirana ertelediler kararnamelerin üzerinde öyle yazıyordu. belki diğer illerde de benzer uygulamalar olabilir.

10. feto23

feto23 Seçkin Üye Seçkin Üye

başlamadık daha tarihde verilmedi, verildiyse de ben bilmiyorum

11. bahhele

kararnameler geldi ama haziranda başlanacak..seminerler yeni okulda die biliyorum

12. taatoo

dediğimiz gibi oldu resen atama olmadı bu seneyi böle kapadık bakalım seneye ne maceralar bizi bekliyo, müdürlerinizin tepesine binin ders olmasada normu 1 girsin yoksa sıkıntı...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal