Diyarbakır'da tercih edilebilecek okullar

Kodla Büyü

Som

Üye
okulların norm durumlari ne mevcut kaç ihtiyaç kaç yayılanacak mi? il içi atamalarda tercih edebileceğimiz küçük okullar hangileri paylaşalım lütfen

ŞEHIT
ÖĞRETMEN ELIF LIVAN ORTAOKULU mevcut 1000 e yakın ama normu boş mu bilmiyorum

Hocam bismil atatürk endüstri meslek lisesi var 6 civarı normu var ve bilişim öğretmeni yok diye biliyorum.Gidişi gelişi var dbakrıdan haberiniz olsun.

bravehard2010' Alıntı:
Hocam bismil atatürk endüstri meslek lisesi var 6 civarı normu var ve bilişim öğretmeni yok diye biliyorum.Gidişi gelişi var dbakrıdan haberiniz olsun.
Hayırdır hocam yaw bu bismil ne iş?
Mesleki eğitimi açık
Meslek lisesi açık
Öyle böyle değil yaw... Okul mu devasa, yönetimmi kötü, ilçe mi iyi değil ndeir mesele

Diyarbakır mem ihtiyaç sayısını vermiş. mevcut durumu vermemiş. bu nedenle ihtiyaç 1 yazilan okulda tek zümre olacağımı nasıl bileceğim

bende norm fazlasıyım bu yüzden ilk sorum şu..

-il içi tayin istersem kesin il dışı isteyemiyorum değilmi?
-il içi isteyemediğim için reesen atama olacakmı bu temmuzda?
-Vali Ahmet Cemil Serhadlı Ortaokulu tam olarak nerede neyin yanında bilen varmı?

bahhele' Alıntı:
bende norm fazlasıyım bu yüzden ilk sorum şu..

-il içi tayin istersem kesin il dışı isteyemiyorum değilmi?
-il içi isteyemediğim için reesen atama olacakmı bu temmuzda?
-Vali Ahmet Cemil Serhadlı Ortaokulu tam olarak nerede neyin yanında bilen varmı?
1- 2013 ilicinde istediğin için 2013 ildışına isteyemezsin 2014 ü beklersin.
2- resen atamayı il mem söyleyebilir. keyiflerine kalmış. yapacaz derler yapmazlar yapmayız derler yaparlar...
3- Google amca bilmeli diye biliyorum.... bilmiyorsa da websitesinden okula bi telefon yeter sanırım...

Hocam bismilde mesleki ve teknik eğitim merkezi 1 açık var Atatürk teknikte 7 açık var çok da karışık değil.
Atatürk endüstri yeni açıldı daha dorusu yeni dönüştürüldü düz liseden.Mesleki eğitim merkezide genelde çok açık olmuyor bu yıl Atl kısmı da olduğu için normu artmış sadece.

Geri