Dizüstü bilgisayarda web cam ters gösteriyor.

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar asus marka bir dizüstü pc de messenger programında görüntü ters gösteriyor, msn üzerinde web cam görüntü ayarlarında görüntüyü düzeltebileceğimiz bir seçenek yoktur. yardımlarınızı bekliyoruz.

Hocam XP mi kurdunuz? Biz XP kurduğumuzda böyle bir hatayla karşılaşmıştık ama WİN 7'de böyle bir hata vermemişti. Forumlarda aratın bununla ilgili çözümler vardı yanılmıyorsam.

Aynı sorunla karşılaşmıştım. Bilgisayarınızın kamera sürücüsü kurulmamış veya yanlış sürücü kurulmuş. Doğru sürücüyü yüklerseniz düzelecektir.

faruk0011' Alıntı:
Aynı sorunla karşılaşmıştım. Bilgisayarınızın kamera sürücüsü kurulmamış veya yanlış sürücü kurulmuş. Doğru sürücüyü yüklerseniz düzelecektir.

Hocam sürücüyü bulana kadar göbeğim çatladı :D ama buldum sorun çözüldü. Hepinize teşekkür ediyorum...

Asus'un kronik sorunu bu. ben de bir kaç saat uğraşmıştım aynı şeyle.

botett' Alıntı:
faruk0011' Alıntı:

Hocam sürücüyü bulana kadar göbeğim çatladı :D ama buldum sorun çözüldü. Hepinize teşekkür ediyorum...

Hocam sizdeki asus'un hangi modeliydi?

Geri