DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İki haftadır DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET hatası ile karşılaşıyorum internetteki çözüm yollarını denedim olmuyor. Güncel sorunsuz bütün DNS adreslerini denedim ama gene olmuyor.internet bir geliyor bir gidiyor. Hatta bazen sari ünlem işareti hic gitmiyor ağ işareti üzerinden.

Win 8.1 kullanıyorum çözemezsem win 7 deneyecem.

emrahsahan' Alıntı:
switch varsa bozulmuştur onu değiştirin ya da modem de arıza vardır.

Modem ttnetin dağıttığı zxzel modem hocam. Yeni başvurdum ttnete hediye olarak verildi.kendi evimde wireless kullanıyorum modemden bir kablo ile yan dairede bulunan abimle paylastik interneti.abimin modemide yeni markası tplink.DHCP yi kapatıp kablosuz modeme bagladim.

Acaba sorun ne olabilir

DNS değişikliğinden sonra komut satırına netsh winsock reset yazıp, bilgisayarı yeniden başlatın.

girdap08' Alıntı:
DNS değişikliğinden sonra komut satırına netsh winsock reset yazıp, bilgisayarı yeniden başlatın.

Hocam şimdi dediğinizi yaptım cmd ekranında bir yazı çıktı en sonunda da run as administrator yazdı acaba admin olarak mı yapmalıyım nasıl yapmalşıyım.Bir oturum var bilgisayarda

realforever' Alıntı:
girdap08' Alıntı:

Hocam şimdi dediğinizi yaptım cmd ekranında bir yazı çıktı en sonunda da run as administrator yazdı acaba admin olarak mı yapmalıyım nasıl yapmalşıyım.Bir oturum var bilgisayarda

hocam güvenli modda açıp komutu yazın, bilgisayarı yeniden başlatın. Ben bu şekilde çözdüm.

Geri