Doğuda 2 seneye bir kademe

Kodla Büyü

bilbil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar ilk atama sözleşmeli olarak doğuya atandım ve 1.5 sene sonra khk ile kadroya geçtim ve 2 sene kadrolu çalıştım. Bugüm milli eğitime gittim bir kademe alabilir miyim diye sözleşmeliyken çalıştıklarımız sayılmıyormuş 2 sene kadrolu çalıştım sonra dedim ilk atama kpss ile kadrolu atansaymışım o zaman alırmışım dediler bana böyle bir olayla karşılaşan var mı ? Yada ne kadar doğru? Bilen varsa arkadaşlar beni aydınlatabilir mi?

Hocam mayıs 2010 tarihinden önce atandıysanız yani doğu hizmetinden muafsanız sekiz yıla bir kademeyi alamazsınız

Sekiz yıla aldım hocam. Benim demek istediğim doğuda 2 yıla bi kademe verliyormuş onda sıkıntı çıktı

Kalkınmada öncelikli olan illerde görev yapan öğretmenlere 2 yıla 1 kademe veriliyor.doğu olması şartı yok.

Zorunlu hizmet kapsamında olan okullarda veriliyor hocam ama khk ile kadroya geçip 2 sene daha kaldım diye bir kademe verilmiyormuş

ayrıca zorunlu hizmetini bitirene verilmiyor ayrıca batıda bir yerde çalışıyorken kalkınmada öncelikli illerden birine gidersen yine verilmiyor yıllardır yazıyorum bakanlığın taktığı yok.

Zorunlu hizmet kapsamında olan okullarda veriliyor hocam ama khk ile kadroya geçip 2 sene daha kaldım diye bir kademe verilmiyormuş
zorunlu hizmet kapsamında olan yerlerde değil, kalkınma da öncelikli lan yerlerde veriliyor. khk ile kadroya geçmeniz bir şey değiştirmez bulunduğunuz bölge kalkınma da öncelikli yer ise alırsınız.

Bana milli eğitimden sözleşmeli iken kalkınmada öncelikli yerde çalışsak bile verilmiyormuş dediler ama 2 senede kadrolu çalıştım dedim kpss ile kadrolu atanacakmışım öyle verirlermiş saçmalık dedim

Geri