Doktora çalışması-Okul ortamınızda işlevsel bozukluk

Kodla Büyü
Ü

Üye silindi 747

Misafir
Arkadaşlar merhaba. Eğitim yönetimi alanında doktora yapıyorum. Okul ortamında oluşan işlev bozukluğu üzerine bir çalışma yapıyorum. Bilgisayar öğretmenleri olarak hem idarenin hem de öğretmenlerin davranışlarını daha iyi gözlemleme şansımız oluyor. Zaten çoğunlukla okulda ki herkes ile birebir iletişim kurmak durumunda kalıyoruz. Bu nedenle BT öğretmeni arkadaşların bu çalışmaya katılmasının, yaptığım çalışmaya daha fazla katkı sunacağını düşünüyorum. Sorular kısa kısa, beş dakikanızı ayırmanız bilime katkı sunacaktır:) Şimdiden teşekkür ediyorum.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfe-6yYFVRlKTH-9jjwqlal3f7Wlo5Kn0fSkFRDMCIBliLobg/viewform

Ölçeği dolduran arkadaşlar elleriniz dert görmesin:) Doldurmayan arkadaşlar bir beş dakikanızı ayırsanız da gerekli sayıya ulaşsam sayenizde:)

Arkadaşlar ölçeği dolduran 31 kişiye de çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar Ölçek uygulamalarında Google formları kullanıyorum. Daha kullanışlı bir platform tavsiyesi olan var mı?

surveymonkey vardı güzeldi o. spss için verileri uyumlu formatta indirmeyi de sağlıyordu galiba.

Geri