Dolap Kartı-Yaka Kartı Hazırlama Programı

Kodla Büyü

hnkurt

Site Gezgini
Merhabalar..
Okulumuzda pansiyoncu müdür yardımcısının talimatı üzerine , pansiyondaki tüm yataklara her öğrencinin resmi ve isminin olduğu bir kart basılacakmış. Zaten şu an halihazırda kartlar var yataklarda ancak resimleri yok öğrencilerin.

400e yakın öğrenciyi düşününce , bunun kısa yolu yada programı varmıdır ? ÇOK ACİL lütfen

bir arkadşımız kütüphane için resimli kartlar hazırlamıştı. forumda aratırsan işine yarayabilir.

daha önce forumdan indirmiştim inceleyin

Ekli dosyalar

• pembe_kimlik.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 1,369
Benim size tavsiyem Word de Adres - Mektup Birleştirme özelliği var. öncelikle ihtiyacınıza göre bi kimlik tasarlıyorsunuz Photoshop gibi bir propramda. Ardından Word de Adres-Mektup birleştir seçeneğinde bi liste luşturuyorsunuz. Burada aynı access gbi istediğiniz veri alanlarını ayarlıyorsunuz ki isterseniz harici yaptığınız bi access dosyasını da ekleyebilirsiniz. Ardından bu kimlik resmini Word'e gönderip en altta sıralanmasını sağlayıp öğrencinin kimlikte yazılmasını istediğiniz veri alanlarını ekleyip peş peşe çıktı alabilirsiniz. İsterseniz bir A4 belgesine birden fazlan kimlik yapıp kesip şekillendirebilirsiniz. Tek dezavantajı resimleri tarayıp tek tek eliniz ile eklemeniz gerekiyor. Tabii bu iş biraz aman alıcı. Daha pratiği kimlik programları ama ben 2-3 ay önce lisanslı işimi görecek bi program bulamamıştım... Bu yöntemi kullanacak olursanız yardımcı olabilirim...

ID Pack Pro adında bir program buldum.
Bu programı anlamaya çalışıyorum şu an.
Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

Güzel birşeye benziyor ama tam anlamış değilim

Geri