Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

DOLAR aldı başını

Konu, 'BBNET Ekonomi Forumu' kısmında murathan21 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. f_dogan76

f_dogan76 Aktif Üye

Seçimden evvel herkesin kanaati muhtemelen bellidir. Siyaset derelerinde atını serbestçe koşturmanın kimseye fayda sağlamayacağını zannetmekteyim. Birilerini ikna veya ilzam etme gayretiyle serdedilen fikirler, maksadını aşmış bir vaziyet aldı. Zira fikirlerin mücadelesiyle hakikat zuhur eder. Fikrini usulüne uygun şekilde ortaya koy, sonra müşteri bekle. Başkalarının kanaatine itiraz edercesine veyahut sadece kendi fikri doğruymuşçasına yazılan mesajlar aradaki çatlakları daha da derinleştirmekte.

hakkschedulemaker bunu beğendi.
  2. spider23

spider23 Süper Üye Süper Üye

arada ki çatlaklar;bu ülkeyi nerdeyse her 15 - 16 ay da bir seçime sokanlar yüzünden oluyor;seçim ortamı demek gerginlik-kavga-suçlama demek ne yazık ki..demokratik olgunluğa erişmiş;medeni bir ülke değiliz... birde bu kadar sık seçimler-referandumlar ve hala aynı şeyi yapıp farklı sonuç bekleyen kitleler...ne gerek vardı bu seçime 2019 kasım da yapılmalıydı seçimler...bunun bile vebali üzerlerine olsun..

3. f_dogan76

f_dogan76 Aktif Üye

Bu memleket zamanında saltanat ile idare edilirken bir devletin bekâsı bir zatın iki dudağı arasına olamaz diye koskoca imparatorluk kısa sürede vefaat etti. Sonra medeni dünyanın idare tarzı olan cumhuriyet/demokrasi tercih edildi lakin ilk zamanlarda millet buna hazır değil diye bir süre tercih hakları verilmedi. Milletin eline rey silahı geçince kimin başına ne geldiği hepimizin malumu. Madem milletin tercihi devlet idaresini teşkil ediyor öyleyse çözülemeyen düğümlerde millete müracaat etmek gayet tabiidir.
    Mazide kalan fikirlerle beslenen bir zihniyetle istikbale yürünmez, onlarla kaybedilecek zaman yok. Hem biz Şeyhülislam seçmiyoruz ki onu hatasız kabul edip, buna göre hareket edelim. Biz siyasetçi seçiyoruz. Siyaset dairesinde doğru ve yanlış aynı pazarda yan yana satılan iki metadır. Doğru ve yanlışı ayırabilmek için bize lazım olan rehber ne olacak peki? O zaman mukayese ederek isabetli karar verilmeli.

4. mse

mse Süper Üye Süper Üye

5.5 diyecektim. kesinlikle yatırım tavsiesi dğil. ama tünelin içine girdiğimiz bir gerçek artık

5. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Ben sifir bir apple mac almak için dolar biriktiriyorum.Bankada bile tutmuyorum.Photoshop kitabının arasına koydum kırışmasın diye.

utf8 bunu beğendi.
  6. ozgur24

ozgur24 Süper Üye Süper Üye

daha da kötüye gidiyoruz...

7. ahmetismet

ahmetismet Seçkin Üye Seçkin Üye

Valla ben pikniğe gidiyorum arkadaşlar. Siyaset, politika kavga, sidik yarışı...Biraz kafa dinleyeceğim. Tv, internet, haber uzun süredir izlemiyorum takip etmiyorum. Ben basbakan, c.baskanı, muhalefet lideri vb. hergün tv de saatlerce görmeyeceğim, tansiyonu az günler görmek istiyorum artık. Bir ülkeyi parçalayacaksan siyasetin içine çekeceksin, gerisi zaten gelir...

mcö, Ulubatlı_Hasan ve ozgur24 bunu beğendi.
  8. mse

mse Süper Üye Süper Üye

hala görüşümü koruyorum.

9. spider23

spider23 Süper Üye Süper Üye

Brunson denen bir papaz için 80 milyonun ocağına incir ağaci dikmenin anlamı nedir! ? Yazık bu ülkeye... bukemedigin bilegi öpeceksin

10. TRKMN80

TRKMN80 Site Gezgini

Yanlış politikaların sonucunu yaşıyoruz tamam da papazdan başka herşey olabilecek biri için hiç kimsenin bileği öpülmez. Tepkiye tepki Kıbrıs çıkartmasında yaşanan ambargo sonrasında nasıl kapadıysan amerikan üslerini Fetö elebaşını vermiyorsa kapat gitsin...

mehmetkaya1980 bunu beğendi.
  11. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Ülke yabancı şirket dolu.

Son düzenleme: 9 Ağustos 2018
  12. COBOL

COBOL Hiperaktif Üye Hiperaktif

Son düzenleme: 7 Ağustos 2018
  13. HBV

HBV Aktif Üye

Krizin nedeni papaz mı zannediyorsunuz. Beton beton bir yere kadar.

Unis ve Srebrenica bunu beğendi.
  14. togius

togius Süper Üye Süper Üye

Biz Flash Tv seyrediyoruz vur patlasin çal oynasın. Dolar artmiyor TL dusuyor dediler açtık kanali. En guzeli tavsiye ederim.

15. abtani

abtani Seçkin Üye Seçkin Üye

Güçlü başkan halleder,dert etmeyin siz.

16. amip33

amip33 Süper Üye Süper Üye

Ben damada güveniyorum. Youtube da dolar nasıl düşer videolarını bitirmek üzeredir.

acer50 bunu beğendi.
  17. ozgur24

ozgur24 Süper Üye Süper Üye

Daha kötü günler bizleri bekliyor... üretim yok tüketim çok avrupa bizi kıskanıyor...!

18. Srebrenica

Srebrenica Seçkin Üye Seçkin Üye

HBV bunu beğendi.
  19. ilon

ilon Süper Üye Süper Üye

18 milyon kişi ye devlet yardımı yapılıyor ...üretim yapan fabrikalar satıldı tüketen otoyollar yapıldı getirisi olmayan binalar yapıldı.... 4 lira kazanıp 6 tl harcıyorsanız para biriktiremezsiniz aynen bunun gibi doların artışını daha doğrusu TLnin düşüşünü engelleyemezsiniz..... Demokrasi özgürlükler vs olmadıkça ülkeye para gelmez.... iran örneği ortada.

20. COBOL

COBOL Hiperaktif Üye Hiperaktif

Yine 542
    Ama bu sefer fena geliyor ve nerede ise 5.43 oldu olacak.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal