DOLAR aldı başını

Kodla Büyü
mesele rahip değil elbette ki
bunlar ekip abi para babaları ayrı bir mafya
sürekli sürekli yükselir mi.
daha borsa daki yabancı malını satacak kimse bulamıyo. yaptırımlarla beraber onlar da rüzgara kapılırsa dolar daha da patlar.
gelelim asıl meseleye kıbrıs meselesi akdeniz deki petrol yatakları halkbank cezası zarrab olayır vs
tüm bunlar için 500 milyar dolardan bahsediliyo ama çok konuşmak istemiyorum.

bundan 3 yıl önce 1 dolarla 2 kere WC ye gidebiliyorken şimdi 1 dolarla 5 kez tuvalete gidebiliyorsunuz. Biraz kıymet bilin ya

Habertürk'ün Kur fiyatlarına bakar mısınız ?
6.22 Oldu Dolar.
7.13 Euro.
Felaket tellallığı yapmak istemiyorum ama bu nedir ?

Sabah sabah Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan’a anayasa kitapçığı mı fırlattı naptı?

Site anasayfasına baktım da;
En önemli ve yorum yapılan konular, digitürk play başlıkları.
Al çerezini, otur maça ve bağır bağır dur diyorum bir yandan. İsterse dolar 6tl değilde 16 tl olsun umrunda olmayacak dünya.

Site anasayfasına baktım da;
En önemli ve yorum yapılan konular, digitürk play başlıkları.
Al çerezini, otur maça ve bağır bağır dur diyorum bir yandan. İsterse dolar 6tl değilde 16 tl olsun umrunda olmayacak dünya.
Herşeyi başkalarından bekliyoruz. Peki biz ne tepki veriyoruz. Kocaman bir hiç.

Nisan sonu araba almak için eldeki doları 3.96 dan bozdurdum simdi 6 Tl olmus. %50 değer kaybi.

2019a kadar bozdurmayacaktim.Simdi bir bankadan 5.95den bozdurdum 970tl kazandım.Artik sıfır bir mac mini alabilirim pzt ankaraya gidiyorum.

Maç seyredelim. Yemyeşil arena da 22 dev gladyatörün mücadelesini.
2 direğin arasından bir top geçerse zıplayıp uçalım.
Bence de en güzeli bu. Neşe ve heyecan lazım. Sezon arası gez Türkiye yi, ye kebabını.
Gam yok.

Nükleer kurma.
S400 alma.
İsraile kafa tutma.
Bana biat et. Zaman tam bağımsız Türkiye zamanı. Bu elbette sancılı olacak.
Gezi olaylarıyla
15 temmuz la
Beceremediklerini iç işlerimize hukukumuza müdahale ederek rahip kılıklı ajan bahanesiyle direk kendileri yapmaya başladılar. Zaman bağımsız Türkiye zamanı.

Nükleer kurma.
S400 alma.
İsraile kafa tutma.
Bana biat et. Zaman tam bağımsız Türkiye zamanı. Bu elbette sancılı olacak.
Gezi olaylarıyla
15 temmuz la
Beceremediklerini iç işlerimize hukukumuza müdahale ederek rahip kılıklı ajan bahanesiyle direk kendileri yapmaya başladılar. Zaman bağımsız Türkiye zamanı.
Evet ABD'nin güdümünde olmadığımızdan pek çok yaptırim ile karşı karşıyayız ama hocam ozellestirmelerden gelen paraları betona gomduk ve Suriyelilere harcadık. Multecilere 40 milyar dolar harcadik ve her gecen gün harcıyoruz da. 6 milyar dolar hibe geldi bunun 3 milyari projelendiremedigimizden geri gitti bunu pictes egitiminde soylediler. 40 milyar dolar yenilir yutulur değil. Biz bu parayi argeye, uretim ekonomisine gecebilmek için endüstriye ve tarima yatirsaydik Dolarin dalgalanmasi bize bu kadar koymazdi. Devlet büyüklerinin aciklamalarina bakıyorum bu kafayla dolar 7 yi de geçer.

Bu arada sadece dolar artmiyor bizim paramiz pul oluyor. Piyasalara bakın tüm yabancı parabirimlerip karşısında değer kaybediyoruz.

Son düzenleme:
Yahu ülkeyi altın tepside yabancı sermayeye verdiler, hâlâ tam bağımsız Türkiye diyorlar. Tarım ürünü, et vs. bile ithale düştüyse, afedersiniz bok bulursunuz bağımsız ülkeyi. 15 Temmuz'u da hiç karıştırmayın, bilmiyordularsa suçlular, biliyordularsa on kat daha suçlular.

73000TL değerindeki altın ile eylülde araba almak için hamle yapacaktım.
vaz geçtim
ben 2001 model arabama binmeye devam ederim.....
altınların hepsini bozdurup bankaya yatıracam pazartesi günü
mevduat olarak faizsiz
devletime feda olsun.....
ülke zenginiklerinden istifade ederek kazandığım 73000TL yi...
ülkem dara düşürülmeye çalışılırken yardımcı olmak lazım
TC vatandaşı olarak elimden gelen budur....

6.5 da mantıklıymış
Mantıksızmış 7.5 olmalıymış vay ...
2001 dolar bir gecede iki katına çıktı diye diye kafa ütüleyenler şimdi dış güçler diyor
Ozaman dış güçler yoktu ...
Sen ülkenin kapılarını ardına kadar küresel sermayeye aç ülkenin bütün birikimini dış güçlere sat ehe ehe para geliyor diye gülüyordun ... Lan elinden gelse mahalledeki bakkalları da satacaktılar ya neolacaktı ya neolacaktı ya neolacaktı
Ozaman dostmuydu bunlar
Vizyon bu kadar

Son düzenleme:
ÜRETİM ÜRETİM ÜRETİM
Güçlü ülkeler bundan dolayı güçlü. Biz ne yaptık? Kaç fabrika açtık, ne ürettik, tarımı, hayvancılığı nasıl geliştirdik? HİÇ. Olanı sattık ki ülkeye dolar girsin, TL değer kazansın.
Dış güçlerin bir şey yapmasına gerek var mı? Dış güçler her zaman var olacak mı? Evet. Senin yapman gereken dış güçlerle baş edebilecek güçlü ekonomiyi kurmaktır. Ne yaptın, günü kurtardın ancak. Geleceğin karanlık olduğunu yıllarca söyledik.
Her kötü gelişmede dış güçler, faiz lobisi, fedö, AB-D diyecekseniz, hiç sorumluluk almayacaksanız IQ düzeyi 90 olan da yönetir ülkeyi. Bırakın bu safsataları.
Ahlâk sahibi bir toplumda şu ülkede yaşanan olayların yüzde biri yaşansa yer yerinden oynar, yetkili her bir kişi istifa ederdi. Ne yazık ki son derece ahlâksızız.

Türk ekonomisi bugün mevcut kırılganlığından uzak bir zeminde daha sağlam ekonomik göstergeler üzerinde oturuyor olsaydı, muhtemelen bu tür sarsıntılar çok daha düşük bir eşikte gerçekleşecek, ABD yönetiminin siyasi yaptırımlarla ekonomik baskı yaratma politikası bugün olduğu ölçüde bir etki icra edemeyecekti..... Sedat Ergin den alıntı....siz hala Osmanlıcılık falan bekleyin...abd den dolar yagarken, 1 lira 1 dolar olurken butun başari hukumetin.simdi dış güçler....kim aldı 500 milyar dolar krediyi???

73000TL değerindeki altın ile eylülde araba almak için hamle yapacaktım.
vaz geçtim
ben 2001 model arabama binmeye devam ederim.....
altınların hepsini bozdurup bankaya yatıracam pazartesi günü
mevduat olarak faizsiz
devletime feda olsun.....
ülke zenginiklerinden istifade ederek kazandığım 73000TL yi...
ülkem dara düşürülmeye çalışılırken yardımcı olmak lazım
TC vatandaşı olarak elimden gelen budur....
:alkis

• Beğen
Tepkiler: mse
Geri