Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

DOLAR aldı başını

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında murathan21 tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. f_dogan76

  f_dogan76 Site Gezgini

  Kayıt:
  8 Ekim 2017
  Mesajlar:
  89
  Beğeni:
  14
  Seçimden evvel herkesin kanaati muhtemelen bellidir. Siyaset derelerinde atını serbestçe koşturmanın kimseye fayda sağlamayacağını zannetmekteyim. Birilerini ikna veya ilzam etme gayretiyle serdedilen fikirler, maksadını aşmış bir vaziyet aldı. Zira fikirlerin mücadelesiyle hakikat zuhur eder. Fikrini usulüne uygun şekilde ortaya koy, sonra müşteri bekle. Başkalarının kanaatine itiraz edercesine veyahut sadece kendi fikri doğruymuşçasına yazılan mesajlar aradaki çatlakları daha da derinleştirmekte.
   
 2. spider23

  spider23 Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2010
  Mesajlar:
  1.526
  Beğeni:
  42
  arada ki çatlaklar;bu ülkeyi nerdeyse her 15 - 16 ay da bir seçime sokanlar yüzünden oluyor;seçim ortamı demek gerginlik-kavga-suçlama demek ne yazık ki..demokratik olgunluğa erişmiş;medeni bir ülke değiliz... birde bu kadar sık seçimler-referandumlar ve hala aynı şeyi yapıp farklı sonuç bekleyen kitleler...ne gerek vardı bu seçime 2019 kasım da yapılmalıydı seçimler...bunun bile vebali üzerlerine olsun..
   
 3. f_dogan76

  f_dogan76 Site Gezgini

  Kayıt:
  8 Ekim 2017
  Mesajlar:
  89
  Beğeni:
  14
  Bu memleket zamanında saltanat ile idare edilirken bir devletin bekâsı bir zatın iki dudağı arasına olamaz diye koskoca imparatorluk kısa sürede vefaat etti. Sonra medeni dünyanın idare tarzı olan cumhuriyet/demokrasi tercih edildi lakin ilk zamanlarda millet buna hazır değil diye bir süre tercih hakları verilmedi. Milletin eline rey silahı geçince kimin başına ne geldiği hepimizin malumu. Madem milletin tercihi devlet idaresini teşkil ediyor öyleyse çözülemeyen düğümlerde millete müracaat etmek gayet tabiidir.
  Mazide kalan fikirlerle beslenen bir zihniyetle istikbale yürünmez, onlarla kaybedilecek zaman yok. Hem biz Şeyhülislam seçmiyoruz ki onu hatasız kabul edip, buna göre hareket edelim. Biz siyasetçi seçiyoruz. Siyaset dairesinde doğru ve yanlış aynı pazarda yan yana satılan iki metadır. Doğru ve yanlışı ayırabilmek için bize lazım olan rehber ne olacak peki? O zaman mukayese ederek isabetli karar verilmeli.
   
 4. mse

  mse Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  20 Nisan 2010
  Mesajlar:
  1.080
  Beğeni:
  26
  5.5 diyecektim. kesinlikle yatırım tavsiesi dğil. ama tünelin içine girdiğimiz bir gerçek artık
   
 5. Buzkırıcı

  Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

  Kayıt:
  13 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  3.789
  Beğeni:
  69
  Ben sifir bir apple mac almak için dolar biriktiriyorum.Bankada bile tutmuyorum.Photoshop kitabının arasına koydum kırışmasın diye.
   
  utf8 bunu beğendi.
 6. ozgur24

  ozgur24 Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  7 Nisan 2008
  Mesajlar:
  1.261
  Beğeni:
  19
  daha da kötüye gidiyoruz...
   
 7. ahmetismet

  ahmetismet Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  922
  Beğeni:
  8
  Valla ben pikniğe gidiyorum arkadaşlar. Siyaset, politika kavga, sidik yarışı...Biraz kafa dinleyeceğim. Tv, internet, haber uzun süredir izlemiyorum takip etmiyorum. Ben basbakan, c.baskanı, muhalefet lideri vb. hergün tv de saatlerce görmeyeceğim, tansiyonu az günler görmek istiyorum artık. Bir ülkeyi parçalayacaksan siyasetin içine çekeceksin, gerisi zaten gelir...
   
  Ulubatlı_Hasan ve ozgur24 bunu beğendi.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal