Doodle Yarışması: Türkiye'nin Harikaları

Kodla Büyü
bunlar gerçekten çok güzel olmuş. bizim çocuklarda bekliyordu sonucu üzülecekler ama neyse biz aramızda seçip küçük bir ödül verebiliriz. ilk 200 açıklansa baride onunla teselli etsek:)

Bu çalışmaların hepsi 6. sınıf öğrencilerime ait.
Ben finalist olan çalışmaları bir öğrencinin çizebileceğine inanıyorum fakat, bu kadar iyi yerleştirmeleri çok zor, illaki bir yetişkin rehberlik etmiştir. Geçmiş yıllarda da çizim yeteneği çok iyi olan öğrencilerim olmuştu fakat bu tasarımları öğrencilerin yapması çok zor,özellikle 2. gruptaki son çalışma

Ekli dosyalar

• bengi.jpg
    bengi.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 1,900
  • beyzaresim.jpg
    beyzaresim.jpg
    36.8 KB · Görüntüleme: 1,901
  • michelleresim.jpg
    michelleresim.jpg
    38.5 KB · Görüntüleme: 1,900
  • sude.jpg
    sude.jpg
    163.9 KB · Görüntüleme: 1,900
  • zeynep.jpg
    zeynep.jpg
    339.3 KB · Görüntüleme: 1,900
  • beyzaişsiz.jpg
    beyzaişsiz.jpg
    42.4 KB · Görüntüleme: 1,900
Aslı hocam gayet güzel çalışmalar çıkmış sizden de..
Bunlar da benim öğrencilerin yaptığı çalışmalardan...

Ekli dosyalar

• ayca.rabia.atac.1.jpg
    ayca.rabia.atac.1.jpg
    95.7 KB · Görüntüleme: 1,885
  • melike.cerit.1.jpg
    melike.cerit.1.jpg
    91.3 KB · Görüntüleme: 1,887
  • zumer.irem.akyol.1.jpg
    zumer.irem.akyol.1.jpg
    51.3 KB · Görüntüleme: 1,888
  • ozlem.senyurek.7f.1.jpg
    ozlem.senyurek.7f.1.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 1,887
Google yapmazsa yapmasın.! Zaten böyle olacağı belliydi. Bence biz buradaki çalışmalar arasında bir oylama yapalım herkes göndersin kendi birincimiz belli olsun. Tüm öğrencilerinizin emeğine sağlık...

Yok artık yaaaaaa.... Öğrencilerin proje ödevleri bile veliler tarafından yapılan bir ülkede bu yarışmaya öğrencilerin katılmasını beklemek hataymış. Yurtdışındaki eski Doodle yarışmalarına bir bakın, bir tane grafiker çizimi var mı? doodle değil bildiğin yağlıboya tablo olmuş son çalışma :eek:

Grup 2. deki 5. hakkaten güzelmiş ama öğrenci ürünümüdür tartışılır.

pehepe' Alıntı:
Bunlarda Bizden.. Çok umutluyduk ilk 10'a girmeye ama nasip değilmiş.

ilginçtir hocam resimler okuldan görünmüyor, linkleri bile görünmüyor. alıntı yapınca linkler çıktı karşıma.

biltek2007' Alıntı:
pehepe' Alıntı:
Bunlarda Bizden.. Çok umutluyduk ilk 10'a girmeye ama nasip değilmiş.

ilginçtir hocam resimler okuldan görünmüyor, linkleri bile görünmüyor. alıntı yapınca linkler çıktı karşıma.

evet bende bugün sabah farkettim. meb hattı resimlerin yüklü olduğu siteyi engellediği için okullardan görünmüyor

Arkadaşlar okulumuzu google türkiyeden aramışlar. İlk 200 e bir öğrencimiz girmiş. Sizleride arayacaklardır. İnternette liste yayınlamamışlar.

arkadaşlar bu doodle la ilgili iletişim adresi verebilirmisiniz? doodleturkiye adresi çalışmıyor. sadece başvurular için açmışlar.

Ben de en çok bunu beğenmiştim. Hem 23 Nisan haftasına da uyumlu bence... :idea:

Geri