download hızlandırıcı lazım

Kodla Büyü

hasanakp

Site Gezgini
arkadaşlar download hızlandırıcı lazım rice etsem iki üç tane tavsiye veya link verebilirmisinz?

internet download manageri tek geçerim hele bide rapid şifren varsa muazzam çalışıyor

bana özelden mesaj at konuyla ilgileneyim full süresiz ayarlayabilirim ben kullanıyorum lisans c r a c k veya ser i a l a gerek duymuyor

Sana ufak bir tavsiye.. Eğer ben illakide "INTERNET EXPLORER"cıyım dersen kusura bakma en fazla "download manager" kullanırsın süresi dolar kaldırıp yeniden kullanırsın ve bu işi defalarca yaparsın :))))

Eğer; "MOZILLA FireFox" kullanırım dersen, son sürümü 3.6 indirebilirsin ve açık kaynaklı olduğundan kullanımı aynı "IE 7.0" gibi tek farkı daha hızlı sekme açması, bağlantı kurması ve en önemlisi de "IE" gibi kasmaması. Mozilla kurulumundan sonra " https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/201 " adresindeki "DownThemAll! 1.1.8 " programını "Add to Firefox" tıklayarak yaklaşık 10.saniye gibi bir zaman da eklentiyi yuklemen ve "MOZILLA" sayfasını yeniden başlatman.

CABLONET Kullanıyorum ve 1mbt sınırsız bağlantımla birlikte 400kb - 1.2mb aralığında indirme yapıyorum.
Kolay Gelsin şimdiden..

Geri