Dreamweaver'da tablodaki siyah şerit?

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Dreamweaverda bir site yapıyorum tablo eklediğimde ekteki fotodaki gibi her hücrede bir siyah şerit oluşuyor. Böyle bir şey ile hiç karşılaşmadım. Kodlara falan da baktım. Kodlarda bir sıkıntı yok. Acaba div içinde kullandığım için mi böyle oluyo düşündüm. Divleri kaldırdım. Yine olmadı. Yeni boş bir dreamweaver sayfasında tablo eklediğimde siyah şerit falan çıkmıyor ama hazırladığım web sayfasında bu siyah şeritler çıkıyor. Bu sıkıntının çözümünü bilen var mı?

Ekli dosyalar

• tablo.png
    tablo.png
    10.2 KB · Görüntüleme: 56
Kodları görmek lazım.
<table width="404" border="8" cellspacing="5" cellpadding="5">

Tablonun kodu bu şekilde hocam
<tr>
<td>&nbsp;</td>
<td>&nbsp;</td>
<td>&nbsp;</td>
<td>&nbsp;</td>
</tr>
<tr>
<td>&nbsp;</td>
<td>&nbsp;</td>
<td>&nbsp;</td>
<td>&nbsp;</td>
</tr>
<tr>
<td>&nbsp;</td>
<td>&nbsp;</td>
<td>&nbsp;</td>
<td>&nbsp;</td>
</tr>
</table>

Hazırladığınız web sayfasında, css kodları içerisinde tr, td etiket seçicileri için özellik atanmış olabilir mi hocam?
Çünkü sadece bu kodlara baktığımızda bahsettiğiniz siyahlığın olmaması gerekiyor.

Bazen tarayıcılar cache bellekteki dosyaları gösterip duruyor. CTRL+F5 ile sayfayı yenileyip deneyiniz.

Hazırladığınız web sayfasında, css kodları içerisinde tr, td etiket seçicileri için özellik atanmış olabilir mi hocam?
Çünkü sadece bu kodlara baktığımızda bahsettiğiniz siyahlığın olmaması gerekiyor.

Olabilir hocam css kodlarına farkında olmadan böyle bir özellik eklemiş olabilirim. Bi bakayım teşekkürler

Geri