Drive vaccine pc restore aktivasyon

Kodla Büyü

logan666

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okuldaki laba bu programı kurdum.çok beğendiğim bir program ancak bir süre sonra aktivasyon kodu istiyor restore yapmıyor .Bu konuda bir çözümü olan var mı?

Bende programı çok beğendim.Uzun süredir kullanıyorum fakat geçen hafta bende böyle uyarı almaya başladım.

ya arkdaşlar bi sorum olacak drive vaccine kurulu makinalarda net support öğrenci bilgisayarlarını görmüyor., bununla ilgili bi çözümü olan var mı?

zysimsek' Alıntı:
ya arkdaşlar bi sorum olacak drive vaccine kurulu makinalarda net support öğrenci bilgisayarlarını görmüyor., bununla ilgili bi çözümü olan var mı?

bende netsupport ve drive vaccine kullanyorum (vista) herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım

bu forumdan aldıgım aktivasyon kodu istiyor en ilgincide sadece 2 makine bu durumda dğerlerinde sorun yok

you have exceeded the maksimum number of authorized activations bu hata çıkıyor pasif oldu korumuyor

vikvik' Alıntı:
you have exceeded the maksimum number of authorized activations bu hata çıkıyor pasif oldu korumuyor
kaç makinede kullandınız hocam. Sanırım mebin şifresi belli sayıya kadar izin veriyor. Siz bu sayıyı 2 farkla aşmışsınız :)

12 makineye kurdum mebin şifresi derken? herkes kurdu forumda paylaşıldı ben mi aşmışım sayıyı

ordaki gibi kurmuştum sadece 2 makinede sorun var diğerleri sorunsuz o başlık altınada sorunu yazdım ama teşekkür mesajları yüzünden kaybolup gitti kimse cevap yazmadı :(

Kod:
[Standard]
SN=HDSYSC-CA85DD-E1E1F7-031D00-A31DC3-F779C1
[WebUpdate]
SERVERNAME=www.horizon-datasys.com
HTMLFILE=/dvpcr/set.ini

İstememesi lazım.En azından bir yılı geçti eski bir bilgisayarda sorunsuz kullanıyorum.İnternet bağlantısı bile yok acaba ondanmı?
Aktivasyon kodu olarak sitedekini kullanan arkadaşlar..Kurulum tarihi olarak kaç yıl geçti sizce? Yani süre olarak....................

faruk0011' Alıntı:
Aktivasyon isteyen makinada programı kaldırıp tekrar kurarsanız sorun düzelecektir.

hocam sizin dediğinizi yaptımsorun değişmedi ama sonunda kendimçözümü buldum çözümüde şu;

öncelikle ghostlanmış birbirinin aynı makinelerde aktivasyon istiyor bunun için her makineye ayrı kurulumlar yapmak gerekiyor yani her makineye format atılmalı öyle kurulmalı bir de arkadaş custom seçeneğinden yapıldığı zaman istemiyor diyor ama onda da istiyor, en iyisi yeni kurulum artı + custom seçeneği herkese kolay gelsin. bir kaç makinede ayrı ayrı denemem sonucunda bu sonuca ulaştım.

Drive Vaccinle aktivasyon problemi yaşayan yokmu arkadaşlar başka. Ben burada söylenenlerin hepsini yaptım ama sonuç değişmiyor. Meb'in verdiği S. numarayı özelden gönderebilirmisiniz

vikvik' Alıntı:
bu forumdan aldıgım aktivasyon kodu istiyor en ilgincide sadece 2 makine bu durumda dğerlerinde sorun yok

Bende de sadece 1 makinada oldu bu durum. Eyvah dedim kurduğum tüm bilgisayarlarda olursa yandım. Fakat diğerlerinde sorun yok. Aktivasyon kodu isteyen makinadan kaldırdım yeniden kurdum şimdilik düzeldi gibi.

bunu çözümü için daha başka bir konu daha açıldı ama çözülemedi hala çözüm yok kaldırıp tekrar yükleyin

parssan' Alıntı:
bunu çözümü için daha başka bir konu daha açıldı ama çözülemedi hala çözüm yok kaldırıp tekrar yükleyin
Bendede aynı sorun başladı.Arkadaşlar yokmu bunun çaresi???

2,5 yıldır kullanıyorum. Daha yenice 1 bilgisayarda aktivasyon problemi çıktı.
LAB 16+1
:verymad:

Geri