Drive Vaccine PC Restore Plus ve kullanımı

Kodla Büyü

firat76

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar, Drive Vaccine PC Restore Plus'ın kurulumunu ve kullanımını anlatan kendim yapmış olduğum flash exe'ler mevcut dosya içerisinde. Elimden geldiğince basit anlatmaya çalıştım. Ayrıca program full denendi onaylandı :)
Drive Vaccine PC Restore Plus.rar

Aktivasyon yapamayan arkadaşlara kesin çözüm.
En iyi güvenlik yazılımı bu .Başka büyük şimdilik yok.
DAHA NE OLSUN.

hocam ben bu programı kurdum..kaldırıdım ama tekrar kurulmuyor...yolu bulamadı diye hata veriyor..çözümü???????

bilo' Alıntı:
hocam ben bu programı kurdum..kaldırıdım ama tekrar kurulmuyor...yolu bulamadı diye hata veriyor..çözümü???????
Kaldırırken Program Ekle Kaldır'dan yaptıysan bir sorun çıkmaz. Uninstall işlemi bilgisayar yeniden başladığında yapılır. Zaten sana parolayı sorduktan sonra reboot işlemini onaylaman için bir pencere açılır. Ayrıca kaldırma işleminden sonra C:\Program Files' deki Shield klasörününü sil.

Hocalarım, bu programı ben ekimden beri kullanıyorum bir problem çıkarmadı. Ancak bilgisayarın sistem saatini de etkiliyor sanırım:)
Bir de yüklerken bir alan bırakılıyor diskte. Bu paylaşımı yapan arkadaşımız da belirtimiş ancak kullanmamış. Ben de kullanmadım. Acaba programın etkili olduğu sürücüde belli bir klasörün serbet kalması sağlanabiliyor mu?

MANİSA 3. SULH CM'nin, 05/01/2011 tarih ve 2011/24 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (4shared.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır.

:shock:

Arkadaşlar bende bu programı kurmuştum bilgisayara şimdi activaction kodu istiyor. Kurulum esnasında seri_al girmiştim. Nasıl activate edicez şimdi?
Bi tane key_gen buldum activate ettim ama her açılışta tekrar istiyor

aynı sorun her zaman olmasa da benim başıma da geliyor. bilgisyar açılırken "home" tuşuna basın. karşına şifre ekranı gelecek. buradan uninstall deyip kaldırın. daha önceden kurduğunuz gibi aynı numaralarla yükleyin. bir dahaki yakalanmaya kadar sorunsuz koruma

ama bütün bilgisayarlarda aynı anda aynı sorun oluştu. Tesadüfi bi durum olduğunu sanmıyorum.

Link yeniledim. 4sharedden indirebilmeniz için DNS i 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak ayarlamanızı tavsiye ederim yoksa engele takılırsınız. Sıkıştırılmış dosya içinde programın nasıl kurulduğu ve kullanıldığını anlatan flash exe dosyalar var.

technolog' Alıntı:
MANİSA 3. SULH CM'nin, 05/01/2011 tarih ve 2011/24 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (4shared.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır.

:shock:
Link yenilendi arkadaşım yalnız dns ayarı yapman lazım.

Geri