driverları nereden indiriyorsunuz

Kodla Büyü

hamuş

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar meb hattından driverları nerden indiriyorsunuz çok eski bilgisayarlar var sınıflarda format attım fakat şuan etherneti görmüyor interenete bağlanmıyor doğal olarak özelden mesej atarsanız çok mutlu olurum indirdiğiniz siteleri g tech p35-pb7-rfz9 ethernet anakart ise intel dekstop board d945gtp,d945plm

devid.info
Hocam aygıtın özellikler penceresinde ayrıntılar sekmesindeki kodu arama kutusuna kopyalayıp yapıştırarak arama yaparak driver ı bulabilirsiniz. MEB hattında açılıyor.
Ör. Kod : USB\VID_148F&PID_2070\1.0

Bilgisayar sağ tıkla-özellikler-donanım-aygıt yöneticisi-sorunlu donanıma sağ tıklayıp özellikler diyoruz.

ordaki yazıyı klavye kısayollarıyla kopyalayın ve arkadaşın verdiği siteye yapıştırıp aratın...

Kolay gelsin...

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    64.5 KB · Görüntüleme: 995
aradaugrarim' Alıntı:
devid.info
Hocam aygıtın özellikler penceresinde ayrıntılar sekmesindeki kodu arama kutusuna kopyalayıp yapıştırarak arama yaparak driver ı bulabilirsiniz. MEB hattında açılıyor.

Teşekkürler hocam iyi oldu bunu öğrendiğimiz

ya da otomatik driver bulan programlar var bbnette mevcut. sanırm adı "driver genius" tu hem driverı buluyor ardından kurulum yapıyor.

Hocam en garantisi Driver Pack Solution 12.3 programı var. Bütün driverların olduğu bir paket. Boyutu 3-4 GB falan. %99 işe yarıyor. Win xp/wista/7 de çalışıyor.
drp.su web sitesi

light' Alıntı:
Hocam en garantisi Driver Pack Solution 12.3 programı var. Bütün driverların olduğu bir paket. Boyutu 3-4 GB falan. %99 işe yarıyor. Win xp/wista/7 de çalışıyor.
drp.su web sitesi
Hocam güzel ama bazı bilgisayarların sürekli kendini resetlemesine yol açıyor bu program o yüzden artık kullanmaya korkuyorum.

aradaugrarim' Alıntı:
devid.info
teşekkürler :+1:

kelebeketkisi' Alıntı:
light' Alıntı:
drp.su web sitesi
Hocam güzel ama bazı bilgisayarların sürekli kendini resetlemesine yol açıyor bu program o yüzden artık kullanmaya korkuyorum.
Şimdiye kadar öyle bi sorunla karşılaşmadım, hepsini yüklemeyebilirsin sürücülerin. Örneğin ethernet kartını yükle geri kalanını internetten yüklersin.

Geri