Drupal kulanan varmı

Kodla Büyü

mb1984

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Drupal kulanan kişiel blog yada okul sitei yapan arkadaşlar var mı?

Hocam drupal güzel bir sistem joomla gibi fakat ülkemizde pek yaygın değil. Zamanında biraz uğraşmıştım ama elimde kaynak felan yok

forumda drupal başlığı altında çok fazla gönderi yok,dediğiniz gibi ülkemizde çok yaygın değil,benden başka kullanan arkadaş varmı merak ettim...

dediğin gibi hocam;"Sony, Sun Microsystems, MTV, FedEx, Electronic Arts, Warner Bros, Universal Music, Nike, Yahoo, Birleşmiş Milletler, Greenpeace, Ubuntu, Playboy, NASA" drupal kullananlardan bazıları...

Ne Drupalmiş arkadaş ya
5 senedir vazgeçemedin drupalden :p
dünyada herkes kullanıyor türkiyede bir sen :)
kaç para alıyon adamlardan bu reklamlar için :)

dostum şaka bir tarafa drupal için okullara uygun güzel bir şablon geliştirilse ve drupalin güvenlik konusunda çok sağlam olduğu konusunda arkadaşlar bilinçlendirilirse drupal kullanan sayısı fazlası ile artacaktır.

Birde forumun drupal bölümü için döküman hazırlayacak birilerine ihtiyaç var bence :)

ben kullaniyorum.ilk basta anlamasi kavramasi biraz zor geliyor ama aslinda cok guvenli ve saglam bir cms sistemi.artik millet drupal e gecmeye basladi,biraz php biraz css bilgisi olanlarin harikalar yaratabilecegi bir sistem

Geri