Drupal kullana birisi bana yardımcı olabilir mi ?

Kodla Büyü

Internet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
ben localhostta drupal kuramadım veritabanı kayıt oluyor vs. ama admin bölümünü göremedim ...
forumlarda da yok şahsen kullananlar yazabilir mi ?

imsiyat hocam şimdi 6.5 versiyonunda veritabanı isim ve şifre vs ire leri kabul etmiyor ...
ama 5.5 versiyonunda ise kullancı adı şifreyi maile göndermek istiyor localde mail server ayarı yapamadım ..
dolayısı ile yönetim için şifre kullanıcı adı şifre veritabanında md5 şifreli nasıl halledeceğim bunuuuu :cry:

olmuyor kafkas hocam ...
şimdi admin şifrelerini mail yolu ile gönderiyor da bunun genel bir şifre admin gibi bir şeyi yok mu ?
bilgi toplayalım hadii drupal ile ilgili çok bilgi bulamadım BBNET içerisinde ...

google ya Acquia drupal yazarsan hazır kurulu program indirebilirsin..... durupal konusunda yardımcı olabilirim... abdullahtayyaral.k12.tr drupal ile yaptım

hocam veritabaninda aktivasyonu belirten bool bi kayit ve hashlenmis ya da normal artik nasil bilmiyorum sifrenin saklandigi bir yer vardir. elle girerek oradan cozebilirsin bence.

hocam sorununuzu biraz daha acarmisiniz.phpmyadmin den veritabani olusturdunuz mu,bu veritabanini kullanici adini filan setting dosyasina yazdiniz mi,ne yaptiniz da olmadi yani?

pngphs' Alıntı:
hocam sorununuzu biraz daha acarmisiniz.phpmyadmin den veritabani olusturdunuz mu,bu veritabanini kullanici adini filan setting dosyasina yazdiniz mi,ne yaptiniz da olmadi yani?
sorun çözülmüş olabilir sanırım çünkü mesaj tarihi 4 sene öncesine ait sanırım. :)

Arkadaşlar şimdi uğraşım değil ama Drupal çok kaliteli'dir.
diğer CMS ler yanına halt etmiş. çözmüştüm o aralar uğraşıyordum. net aklımda değil.
yine de buraya taze bilgileri atın. dursun arşivde.
"öğrenme" bizim için hiç bitmeyecek, sürekli alevli tutmamız gereken bir "kamp ateşi" gibi.

Geri