Dua ve Sure Ezber CD (İNDİRİN)

Kodla Büyü
Ellerinize sağlık hocam.Allah razı olsun.Rabbim yar ve yardımcınız olsun.Gerçekten çok işime yarayacak

elinize sağlık öncelikle
hocam çocuklar aşamaları nasıl geçiyor neye göre ilerliyor test gibi falan bişey varmı aşamalar sadece dinlemeli gibi aşama takibi yapamadım
hep %0 gözüküyor

emin.umut' Alıntı:
ozgurgitarim' Alıntı:
bir dua yok hocam...
Tam anlmadım :).

Aslında dua beklemek te ihlas ı kırıyor, yani asıl olanı sadece Allah tan beklemek, niyet ile alakalı sıkıntımız olunca dua istiyoruz, böyle oluyor...
Neyse istifade edilmesi dileğiyle tekrar...

bir dua değil, çok dua var demek hocam, böyle süper bir projeye...

geçen gün secde de aklıma geldi, size gönderdim içten bir dua işte, o demek, bu demek, şu demek...

Allah razı olsun...

Rabbim sizde dara düştüğünüzde elinizden tutsun, İSTEDİĞİNİZİ DEĞİL hayırlısını hayırlı zamanda nasip etsin...

yahil' Alıntı:
elinize sağlık öncelikle
hocam çocuklar aşamaları nasıl geçiyor neye göre ilerliyor test gibi falan bişey varmı aşamalar sadece dinlemeli gibi aşama takibi yapamadım
hep %0 gözüküyor

İlerlemeyi siz yapıyorsun, öğretici girişinden girip öğrenci oluşturuyor, öğrenciyi seçerek aşamalara tıklayıp bitirdiği duaları seçiyor ve kaydet diyorsunuz. Bu şekilde aşamaları ve ilerleme durumunu takip edebiliyorsunuz..

kalelibilişim' Alıntı:
Hocam tamamladınız mı yoksa geliştirmeye devam ediyor musunuz bilmiyorum ancak bir öneride bulunmak isterim :
1. Bir sonraki dua veya sureye otomatik geçiş yaparsa veya böyle bir seçenek eklenirse güzel olur.
2. Tekrar modunda dua veya sureyi bitirdikten sonra tekrar o dua veya surenin başından alırsa o da güzel olur.
Karar sizin. Elinize sağlık. ALLAH razı olsun.

Şu an çalışma yapmayacağım ama güncelleme yaparken önerilerinizi dikkate alacağım....

Öncelikle Emeginize sağlık öğretmenim. Programı indirdim fakat kullanıcı adı yada parola yanlış diyor .sizdede böyle bir sorun oldumu. k adı :mustu parola:mustu degilmi? Yardımcı olursanız sevinirim....Teşekkürler

Geri