Dün gece 4 şehit, bu sabah 8 şehit

Kodla Büyü
Malesef hükümetimiz bu gün uyguladığı mücadele yöntemlerini daha önce uygulamış olsaydı bu duruma gelmezdik. Çözüm süreci boyunca ikmal yaptılar, eleman topladılar. Şimdide mücade ederken şehit sayımız yüksek oluyor. Tonlarca bomba hazırlanmadan, hendekler kazılmadan mücadeleye girişilse bu acı tablo yaşanmazdı. Rabbim ailelerine sabır versin.

Hala danışıklı dövüş olduğunu anlamadınız mı. Terörün bitmesi; %90'nı siyasi iradenin sağlam durması ve gereğini yapmasıyla, Geri kalanı ise Askeri operasyonla 1 ayda temizlenir her yer. Terör bölgesinde askerlik yapan biri olarak söylüyorum. Maalesef Askerimiz ve polisimiz yem ediliyor orda.
Ne zaman Kandil ve diğer yerlerdeki elebaşlarına operasyon yapılırsa, o zaman gerçekten mücadele etmeye karar verdiklerine inanırım. Sadece hamaset yapıyorlar. Kandile ve Apo ya biç laf edemiyorlar.
Şehitlerimize rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.

semihcom' Alıntı:
mecliste teröre destek veren 2 parti var hala hükümeti suçla, karşıdaki pkk falan değil, artık herkes açıktan üzerimize geliyor, ama bu işi ya bitecek ya bitecek, 100 yıllık hesap görülüyor kolay değil, birde 2000 lerde terör bitmişmiş, adamlar terör kartını hiç devreye sokmadan Türkiye yi ele geçirmişti zaten, ne derlerse yaptırıyorlardı, bırak terörü bitirmeyi, sıkılan kurşunun hesaplandığı yıllardı o yıllar, askerde adam gibi silah mı vardı? Şu anda pkk yı üst düzey silahlarla donatıyorlar, ama Allah büyük 1000 tanede şehit versek bu işi çözeceğiz, ok yaydan çıktı, siz kafanızı kuma gömüp hâla devleti suçlayın.

Bu devleti suçlayanların hiç terör destekçileri hakkında bir şey yazdığını gördünüz mü?

hocam devleti suçlayan yok ancak hükümet görevini yapmıyor pekaka ile çözüm yolunda ne istediler de vermedik sonrası da kandırıldık masallarını ifade etmek istemişler. Vatan için şehit verilir amenna, ama hem pekakanın mayın döşemesine bomba malzemelerini sınırdan geçirmesine müsade et sonra da çık onu bunu suçla. ama kesin bir paralel lik vardır bu işte de. ne de olsa bir zamanlar ergenekondu şimdi ise paralel. bakalım yarın ne olacak?

hocam hangi 100 yıllık hesap yaw? bi yazda anlayalım şu işi ? BECERİKSİZLİK ve DÜŞMANLA İTTİFAK etmenin adı bellidir. Hükmeden sensin, anlaşan sensin, göz yuman sensin, ne istedilerse hepsini verdim diyen sensin, habur da güzel günler göreceğiz diye uyutan sensin, tabiri caizse herşeyi yapan sensin, aldatılan sensin sonra çıkmış 100 yıllık hesap. hocam aklımızla lütfen dalga geçme

semihcom' Alıntı:
Hocam ergenekon davasını paralel denen yapı sulandırmıştır, kurunun yanında yaşı yakmıştır, Allah ta onları bir sebep çıkardı aynını onlara yaptı. Kimse bana ergenekon ve paralel yoktur demesin, hikaye anlatır, konuda o değil zaten, yalnız Erdoğan gitsin de varsın ülke yangın yerine dönsün diyenlerin sayısı hiçte az değil, tabiki şehit gelsin istemiyoruz, ama 100 yıllık hesabın görüldüğünü biz hariç herkes görüyor, pkk ve daeş nasıl bir mühimmatları var ki, abd, rusya, avrupa, çin vs. istihbarat birimleri başa çıkamıyor , hepsi tezgah.

Nasıl ki vatan için 1915 de yüzbinlerce canımızı verdik, bu sefer Allah pahalıya sattırmasın ki yine veririz. O zaman karşımızda kim vardı ise yine aynı adamlar, bu sefer adları itilaf devletleri değil, pkk, daeş, ypg, lpg ne zıkkım ise artık. Hesap büyük ama görülecek. seve seve olmadı...

pkk ypg her ne haltı MUHATAP ALANLAR?GÖZ YUMANLAR?VALİLERE pkk ya dokunmayın diye talimat verenler ne olacak? Apo yla pkk yla pazarlık masaları kuranlar ne olacak??? hoca onu söyleyiversene?

ersan3333' Alıntı:
Arkadaşlar yuregimiz yaniyor.bu haberleri duyunca yaşadığımız hayatın ne kadar anlamsız olduğunu hissediyorum.

2000 yılında 29, 2001 yılında 20, 2002 yılında 7 şehit vermistik.Neredeyse biten terör 2002 yilinda su andaki siyasi iktidarin gelmesiyle artik bir yilda verilen sehit bir gunde verilir oldu.Bu olenler bizim kardeslerimiz akrabamiz arkadasimiz olabilir.

Cozum sureciyle sehirlerin ilcelerin silah deposu haline getirilmesi surec devam ederken bunlar bilindigi halde ses cikarilmadi bir anlamda pkkya yardim ve yataklik yapildi.

Sehitlerimizin kanlari ellerinizde burada belki guclusunuz hesabi sorulmayacak ama ahirette bakalim ne yapacaksiniz.

1900/2023 arası - 800.000 asker şehidimiz ve 2.000.000'dan fazla hayatını kaybeden vatandaşımız var. Arı kovanına çomak sokmasan onlarda seni sokmaz!

semihcom' Alıntı:
Nasıl ki vatan için 1915 de yüzbinlerce canımızı verdik, bu sefer Allah pahalıya sattırmasın ki yine veririz. O zaman karşımızda kim vardı ise yine aynı adamlar, bu sefer adları itilaf devletleri değil, pkk, daeş, ypg, lpg ne zıkkım ise artık. Hesap büyük ama görülecek. seve seve olmadı...
Maalesef bu sözünüz artık koca bi yalan... Sizin dediğiniz o kahraman o iyi insanlar, geçmişte kaldı. İyi insanlar iyi atlara binip gittiler...
Ne dediğimi anlamadıysan, Her gün şehit haberlerinin geldiği güzel ülkemde, Televizyondaki reytinglere bak anlarsın.

100 yıllık hesap 100 yıllık hesap
1000 şehit vermek

kendi çocuğuna bedelli yaptırıp 1000 şehit edebiyatı yapmak

hükümeti eksik yaptı diye eleştirince devleti suçlamış olmak

şu konuda hükümeti savunanlar komik duruma düşüyor
bu konuda savunmayın be kardeşim
bak bu konuyu en az binlerce akpartili meslektaşım okudu ama cevap veremedi çünkü verecek cevap yok sizde kendinizi yormayın

15 dk önce istiklal marşı okuduk ve yine delirdim kendi kendime...

İstiklal Marşı okumayan öğretmenler var ve bu devlet bu adamlara her ay maaş ödüyor.

Terörle mücadele etmek şehre inmiş teröriste mecbur kalıp özel harekatla karşılık vermek değildir. Terörist şehre inmese terörle mücadele edilemeyecekti.

Bir grup öğretmen istiklal marşı okumuyorsa lanet olsun diyorum onlara hiç bir yaptırım uygulamayan devlete de ne diyeyim bilmiyorum.

Ben buradan bu konu hakkında devlete hükümete cumhurbaşkanına serzeniş etsem soruşturma açılır ama milli marşı okumayanlara hiç birşey olmaz.

Devlet yok bu ülkede malesef...

Geri