dyk kurs başvuruları başladı

Kodla Büyü

trinomnom

Site Gezgini
arkadaşlar dyk kurs başvuruları başladı yalnız sadece bir kuruma başvurabilirsiniz diyor. geçen yıl da böyle miydi? hatırladığım kadarıyla geçen yıl birden fazla kurumda kurs açılabiliyordu. ben mi yanlış hatırlıyorum acaba.

yazı yok hocam . başvuru yaptırmıyor.
dyk.png

bizim idare başvurmuştu. ben de "Kullanıcınız e-Kurs Sisteminde Yetkilendirilmemiş..." diyor. ilçeden mi red ettiler acaba. bilgisi olan var mı?

Ben başvuru yapamıyorum.

0-----Kullanıcınız e-Kurs Sisteminde Yetkilendirilmemiş...

hatası alıyorum. Kurum kurs başvurusu yapıldı.

bizim idare başvurmuştu. ben de "Kullanıcınız e-Kurs Sisteminde Yetkilendirilmemiş..." diyor. ilçeden mi red ettiler acaba. bilgisi olan var mı?
Ben başvuru yapamıyorum.

hatası alıyorum. Kurum kurs başvurusu yapıldı.

Bende de aynı hatayı veriyor. Dünden beri tekrar tekrar giriş yaptım ama aynı hatayı veriyor. Bunu nasıl düzeltebileceğimizi bilen var mı?

hatası alanlar idareci mi?
idarecilere kurs verilmeyecek sanırım.
idareci kurs alamayacaksa neden yapsın ki bu işi.

Bir okula başvuru kuralı neye göre hocam. Yönergede öyle bir şey yok.
Sayın hocam yönergeyi bilmiyorum ama Milli Eğitim müdürlüğünden bizim idarecilere öyle söylemişler, bizimkilerde söylemişti öğretmenlere geçen hafta.. Gerçekten de söylendiği gibi 1 okul tercih edilebiliyor.Bir sistem hatası değil yani bilerek yapılmış birşey.

Arkadaşar bende siteye baktım idare galiba benim dersi eklememiş. Ders ekleme işi bitti mi? yoksa bu hafta eklenebilir mi? ders BTY

Benim okulda görünmüyor. Diğer branş arkadaş da dedi okul görünmeyince öğretmenler kendi okulunda kurs veremiyor diye düşünmüştük sizde kendi okulunuz görünüyor mu? hocam

ben yaptim az once basvuruyu, ama tercih ettiğim yeri, yani okulumu en altta tercihlerim kisminda scroll yapmadan goremedim cok dar bir alan olmuş, zor farkettim.

Müdür dersi eklemeyi unutmuş sanırım ders gözükmüyor, bu saatten sonra ekleme yapabilirler mi mem den filan? Bilgisi olan var mı

İns eba sifresi alarak kurs kaydı yapmak maalesef 5 ve 6lar icin zor olacak, okul zamani herkese yardim ederken simdi haftasonunda kayit var, zor olacak. İns e okul bilgileri ile kayit olmaya olanak saglanir

Müdür dersi eklemeyi unutmuş sanırım ders gözükmüyor, bu saatten sonra ekleme yapabilirler mi mem den filan? Bilgisi olan var mı
var mı bu konuda gelişme arkadaşlar, ders ekleme açıldı mı veya açılacak mı bilgisi olan? ilçe mem ile görüştüm onlar ekleyemiyorlarmış.

arkadaşlar ben burada 3 kere kendi kendime yazdım ders ekleme açılınca okuyan bile olmadı.

takvimdeki zamandan haberim var hocam müdür unutmuş yada dikkatinden kaçmış eklenmemiş bilişim, sormak istediğim tekrar ders ekleme yapılacak mı duyumu olan var mı? sanırım bir süreliğine izin veriyorlarmış

Geri