DYK Plan - II. Dönem Arduino (MBlock,S4A)

Kodla Büyü

psia

Aktif Üye
Başlangıç seviyesinde arduino öğretimi için hazırlamış olduğum plan;

Henüz MBlock ile S4A ile mi anlatayım netleştirmedim. Başka bir program ile de olabilir.
Plan için önerileri olan olursa sevinirim, hatta güncelleyip tekrar yüklenirse daha da iyi olur.

Elimde 2 set var sayılır 3 tane daha alıp 5 x 4'lü gruplara uygulamayı düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• DYK Yıllık Plan 6.Sınıflar.rar
    9.2 KB · Görüntüleme: 461
psia' Alıntı:
Başlangıç seviyesinde arduino öğretimi için hazırlamış olduğum plan;

Henüz MBlock ile S4A ile mi anlatayım netleştirmedim. Başka bir program ile de olabilir.
Plan için önerileri olan olursa sevinirim, hatta güncelleyip tekrar yüklenirse daha da iyi olur.

Elimde 2 set var sayılır 3 tane daha alıp 5 x 4'lü gruplara uygulamayı düşünüyorum.

Hocam ben de anlatmayı çok isterdim anlattıklarınızı ama daha öğrenmedim. Nerden başlamalıyım sizce?

Bu arada ben code-scratch-codemonkey anlatmayı düşünüyorum. Şimdi planımı hazırlamaktayım.

Hocam ben de ilgiliyim ama daha önce anlatmadım. Hafta içi çalışıp hafta sonu anlatacağım.
Bu arada plan 1 hafta fazla olmuş ama önemli değil diye düşündüm. İndiren istediği haftayı siler.

Merhaba öğretmenim, bu konuların hepsini bu plan dahilinde yetiştirebileceğinizi düşünmüyorum.Yetişse bile öğrenci tarafında öğrenme tam manasıyloa gerçekleşmez.(Benim düşüncem) Kolay gelsin.

Geri