dyned çalışmaya başladı ...

Kodla Büyü

hdx

Site Gezgini
arkadaşlar saat 12:34 itibariyle dyned bağlantısı gerçekleştirebildim...

hem courseware hem records manager den ...

inş bozulmaz bu sefer ...(dyned bu cd de durduğu gibi durmuyor)

:D :) :( :eek: :shock: :? 8) :lol: :x :p :oops: :cry: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :| :mrgreen: :+1: :arrow: :sleep: :alkis: :scared:

KUSURA BAKMAYIN ARKADASLAR sımdı calıstırdım bende nasıl bır ruh halı ıcınde oldugumu anlatmak ıstedım kafam hanı derler ya aynen ondan

dynEd yine çalışmaya başladı.Belli olmaz yine durabilir.Bi bakim şöyle özlemişim . :mrgreen: :mrgreen:

serhatdemir' Alıntı:
gece bir sorun yok hocam zaten. evde çatır çatır giriyo. okul zamanı yok :)
1 haftadır gece-gündüz hep denedim giremedim.sorun vardı.Giremiyorduk.Daha bugün ilk defa girdim.

arkadaşlar yardım edin kuruyorum eve kurdum ama yok ,okulda şifre hatası veriyor evde internet yok diyor halbuki var ne yapmalı ne etmeli...problem kimde....
:cry: :(

Arkadaşlar 4 nisan cuma günü tüm bilgisayarlar fişek gibi bağlandı. Aman nazar değmesin. Ben de inanamadım.

tmancar' Alıntı:
Arkadaşlar 4 nisan cuma günü tüm bilgisayarlar fişek gibi bağlandı. Aman nazar değmesin. Ben de inanamadım.

arkadaşım biz bağlanamıyoruz.şifre hatası veriyor okuldan evde de internet kontrol et diyor şaşırdım kaldım yaaaaa :shock:

s.a arkadaşlar hepinize merhaba .bn bu dyned yükledim herşeyi yaptım ... şimdi bağlantı hatası veriyor ? nasıl yapacağım lütfen bir yardım edin ... :(

Geri