dyned Bağlantı Sorunu

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar ayın 15 ine kadar tüm öğrencilerin dynede girmesi gerektiği ile ilgili bir yazı gelmiş şuan öğrenciler deniyor ama internet bağlantısı yok diyor ama internette bir sıkıntımız yok sizde şuanda durum nedir acaba

Hocam bunun bizimle alakası yok, kafası ağrıyacak kişi dyned'den sorumlu ingilizce öğretmenidir. Rahat ol!

bilalca' Alıntı:
Hocam bunun bizimle alakası yok, kafası ağrıyacak kişi dyned'den sorumlu ingilizce öğretmenidir. Rahat ol!
derdim sorumluluk değil arkadaşlara yardımcı olmak hocam, yoksa sorumluluğumun olmadığını biliyorum, malesef insaniyet diyelim hocam :=)

Bizim okulda laba 7 bilgisayara kurdum tüm sınıfları ingilizce öğretmeni ile gezdim. Siteye kurulumla alakalı açıklamalar koydum. Öğretmene defalarca söyledim, öğrenciler sisteme girmiyor diye bana söylediği ben ne yapabilirim oldu. Ben de o gün bugün hiç sormuyorum, vicdanen rahatım.

bilalca' Alıntı:
Bizim okulda laba 7 bilgisayara kurdum tüm sınıfları ingilizce öğretmeni ile gezdim. Siteye kurulumla alakalı açıklamalar koydum. Öğretmene defalarca söyledim, öğrenciler sisteme girmiyor diye bana söylediği ben ne yapabilirim oldu. Ben de o gün bugün hiç sormuyorum, vicdanen rahatım.
en güzeli size birşey sorduğunda da ben ne yapabilirim dersiniz hocam

dün sıkıntı yoktu dyned de sınıfları güncelledim şifreleri aldım öğrencilere dağıttım ama şimdi yine problem var giremiyoruzzz

Problem bizde de aynı dün tıkır tıkır giriyorduk bugün çevirim içi bağlantı yok interneti kontrol edin diyor Ama çevrimdışı çalışıyor.

Geri