dyned kayıt yönetimi sistemi??

Kodla Büyü
Kayıtlı öğrencilerin şifreleri sistemden nasıl cekiliyor acaba yada çekiliyor mu?
Çekiliyor hocam.

Adımlar:
1- Öğretmen hesabı ile Records Manager'a giriş yapalım. Kurum hesabını da öğretmen formatı ile kullanabiliriz: txxxxxx@meb.edu.tr (xxxxxx=kurum kodu)
2- Şifresini almak istediğimiz sınıfın içine girelim.
3- Sol üstteki "Dosya" sekmesini açıp "Öğrenci Adlarını Dışarı Aktarma"ya tıklayalım.
4- Gelen pencerede "Tüm öğrenciler" seçilidir. Sınıfın tüm şifrelerini almak istiyorsak buraya dokunmayalım. "Tamam"a tıklayalım.
5- Dosyayı kaydedeceğimiz yeri ve dosya adını belirleyip kaydedelim.

Belirttiğimiz konumda sınıfadı.txt uzantılı dosyayı görebiliriz. Onu açarak şifreleri yazdırabiliriz.

Malesef ortaokul hocam. Önce sadece mezun olan 8.sınıfları silmiştim. Fakat diğerlerini yapamayınca ingilizce öğretmeni hepsini silip yeniden yaparsak oluyormuş dedi biz de sildik ama yine de sınıf eklenmiyor malesef. İl sorumlusuyla görüştüm yoğunluktandır dedi ama gece gündüz denediğim halde olmuyor başka bir sorun var sanki.
Sınıf kurmak, yoğun bir işlem değil. Ben hala sistem kaynaklı bir sorun olduğunu sanmıyorum. Bugünlerde daha yoğun bir sürü işlem gerçekleştiriyoruz. Bu işlemlerde takılmazken, sınıf kurmak gibi bir işlem sorun yaratmaz. Gözümüzden kaçan bir yer olabilir.

youtube da videolar var takip ederek yapabilirsiniz atladığınız bir nokta olabilir. Şifreler 3 haneli olması türkçe karakter vs.. makroları etkinleştirin ayrıca.

Tüm sınıfları sildim yeniden yüklemek için yeni sınıf oluşturmuyor . Dönüyor dönüyor sonra tık yok . Sebebini biliyormusunuz arkadaşlar yada yetkilendirmede mi bir sıkıntı var kime ulaşıcaz.

Tüm sınıfları sildim yeniden yüklemek için yeni sınıf oluşturmuyor . Dönüyor dönüyor sonra tık yok . Sebebini biliyormusunuz arkadaşlar yada yetkilendirmede mi bir sıkıntı var kime ulaşıcaz.
Dynet ile ilgili herhangi bir yazı gelmedi, siz neden sistemi güncelliyorsunuz hocam...

Geri