DynEd Server Durumu

Kodla Büyü
Bizde de her girişte "Bu sürüm güncel değil. Güncellemeniz gerekir." şeklinde uyarı veriyor. Güncelleme yapınca tekrar tekrar güncelleme istiyor program güncel olmasına rağmen. Giriş yapamadık bu sene hiç.

arkadaşlar ben 2 gundur denıyorum ama dynede giriş yapamıyorum...sunucu hatası verıyor...sız de durum nedir...baglanabılıyomusunuz dynede...

Hocam biz de bağlanamıyoruz. İki gündür deniyorum olmuyor. Diğer arkadaşlardan da bilgi alırsak bağlanma durumlarıyla ilgili iyi olur.

arkadaşlar bu sıkıntı hala devam ediyor.
Exception: The server sent HTTP status code 500: Error WebObjects
Yukarıda ki hatayı alıyorum. Bazı sınıflar 7 bazıları 0 bazılar 20 gösteriyor, kafasına göre birşeyler yapıyor.
Düzelirse paylaşalım lütfen

güncellemeler açılmadı arkadaşlar. muhtemelen haftaya açılacak...

yetkilerden şu şekilde bir mail gelmişti.

dyned.eba.gov.tr güncelleme linki yaklaşık 3 haftadır çalışmıyor,. Yetkililerden aldığımız aşağıdaki maile göre 26 Ekim’den itibaren güncelleme ekranı açılacaktır.
Bilgilerinize.

mdio' Alıntı:
Dyned serverları çalışıyor mu öğrenebileceğimiz bir adres var mı? Mersin ilinin tek sorunu Dyned'tir bilirsiniz. Okulun son haftası idare Dyned planı yapmış onu uygulayacakmışız. İdareye "son hafta öğrenci gelmiyor ki okula" diyemedim şahsen bu gerçeği yüzlerine vuramadım, utandım.

Mersin'de dyned'e verilen önem malumumuz.

Hocam mealen hiç giriş yapmayan öğrencileri bir seferlik olsun otur sen giriş yap deniliyor :)

Geri