Dyned sınıf içerisine girerken şifre istemesi

Kodla Büyü

conem

Aktif Üye
Öğretmen şifresi ile DynEd Records Manager ile sistemi girip sınıf içerisine girmek için çift tıkladığımda tekrardan şifre istiyor. Giriş şifresini yazıyorum kabul etmiyor.
bir de öğretmen atanmayan sınıflara rahatlıkla girip işlemleri yapabiliyorum. öğretmen atanmış sınıflara girerken şifre istiyor. bu şifre neyin nesidir bilenler var mı ?

Ekli dosyalar

• sifre isteme.jpg
    sifre isteme.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 1,335
hocam bizde a isimli öğretmen b öğretmenin sınıfına girerken bu sizdeki ekran geliyor ama boş sınıflara ve kendi sınıflarına girerken şifre istemiyor ki bu doğal sizde ki durum farklımı acaba

forumcu86' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
hocam bizde a isimli öğretmen b öğretmenin sınıfına girerken bu sizdeki ekran geliyor ama boş sınıflara ve kendi sınıflarına girerken şifre istemiyor ki bu doğal sizde ki durum farklımı acaba

Hocam siz dyned te baya iyisiniz sanırım.
estağfirullah hocam elimden geldiği kadar kurcalıyorum yada okulda ki ingilizceciler hiçbir şeyden anlamayınca kurcalamak zorunda kaldım :=)

conem' Alıntı:
Öğretmen şifresi ile DynEd Records Manager ile sistemi girip sınıf içerisine girmek için çift tıkladığımda tekrardan şifre istiyor. Giriş şifresini yazıyorum kabul etmiyor.
bir de öğretmen atanmayan sınıflara rahatlıkla girip işlemleri yapabiliyorum. öğretmen atanmış sınıflara girerken şifre istiyor. bu şifre neyin nesidir bilenler var mı ?
Yeni sistemde artık Okul şifresi her sınıf için işe yaramıyor. Daha önceden tek bir şifre ile tüm öğrencilere müdahale edebiliyorduk. Yeni sistemde sadece sınıfın İngilizce öğretmeni bu yetkiye sahip.Yani okul şifremizle dersine girmediğimiz sınıfa müdahale etme yetkisi kaldırılmış.

Öğretmen kendi tanımlı olduğu sınıfa girebilir kendisinin dışındakilerin tanımlı olduğu sınıfa girmek istediğinde şifre ister ki bu yıllardır aynı şekilde...

Geri