dyned

Kodla Büyü

denizci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR MERHABA.
BİZİM OKUL 1 hafta önce dyned projesine dahil edildi. bunun sorumluluğu normalde ingilizce öğretmeninde ama tabiii işin içine bilgisayar girdiği içinde biz ilgilenmek zorunda kalıyoruz...
neyse ben bunuda geçtimm.. bize söylenen dyned kurulan bilgisayarın güvenlik kartlarını kaldırmamız gerektiği şeklinde...ancak bu beni kara kara düşündürüyor..
biz güvenlik kartlarını kaldırdığımız zaman bu bilgisayarları nasıl koruyacazzz yani düşünsenize öğrenci bilerek yada bilmeden bilgisayara zarar verebilir. kiii vermeyede başladılar...
ben buna karşı önlem olarak 1 tane öğrenci oturumu açtım ve bu oturumuda sınırladım ayrıca silme değiştirme ve benzeri yönlerdende sınırladım ama buda çözüm olmuyor...

bu konuda fikri olan varmııı benim aklıma şöle bir fikir geldiii bilmiyorum siz ne dersiniz.
biz dynedi d ye kursak ve d nin korumasını kladırsak. c ye hiç dokunmasak ...

bu konuda sizlerdende fikir bekliyorummmm.
şimdiden teşekürler

çözemez çünkü maksat zaten öğrencinin ilerlediği konuların bilgisdayarın hafızasına dll dosyaları şeklinde alınması deepfreeze i kurduğunuz anda da gene aynen hafıza korunmuş olcak ve hiçbir kayıt almıyacak bu ise dynet projesine uymayan bi sistem . ben de formatörüm ve bende kara kara düşünüyorum en güzeli kurmamak :) ve bu işten uzak durmak :)

Geri