DYS evraklar gelmiyor.

Kodla Büyü

HBV

Seçkin Üye
Seçkin Üye
DYS de nasıl bir hata yaptık ki önceden gelen evrak ve yazılar şuan hiç görünmüyor. DYS açıldığı zaman sadece giden bir kaç evrak dışında gelen hiç bir evrak gözükmüyor. DYS sisteminde mi hata yoksa bizde mi?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    116.3 KB · Görüntüleme: 570
HBV' Alıntı:
DYS de nasıl bir hata yaptık ki önceden gelen evrak ve yazılar şuan hiç görünmüyor. DYS açıldığı zaman sadece giden bir kaç evrak dışında gelen hiç bir evrak gözükmüyor. DYS sisteminde mi hata yoksa bizde mi?
Hocam,

İlçe MEM DYS Tanım ekranında Evrakı karşılayan ve iade eden rolüne Müdür tanımlamasını yapmamıştır.

Sorun teknik değil ilçe kaynaklıdır.

Valla hocam bu dys olayı tam bir bela. Resmen psikolojim bozuldu. herşey bitti de bir de başımıza bu dys işi çıktı. Bunu da bize yüklediler ve tam bir asap bozucu olay. olmuyor diyorsun müdür ne demek olmuyor yap diyor bu nasıl bi iş....tüm dert bizde okulda

Hocam dün evraklar geliyordu müdür yetkisi olayı olduğunu sanmıyorum.

Hocam müdür rolüne gelen evrakları büro kayıt için göndermiş olmanız ve bu nedenle aktif işlerden düşmüş olması normal. Acaba evreklar yetkili personel gelen evrak royünde varmı. Bi bakarsanız

paladin13' Alıntı:
Valla hocam bu dys olayı tam bir bela. Resmen psikolojim bozuldu. herşey bitti de bir de başımıza bu dys işi çıktı. Bunu da bize yüklediler ve tam bir asap bozucu olay. olmuyor diyorsun müdür ne demek olmuyor yap diyor bu nasıl bi iş....tüm dert bizde okulda
kafasına çalası geliyor insanın ne demek olmuyor sorusu ne abi ne kadar sçma oldu da yapmadı mı adam

Ne demek olmuyor diyen adama şöyle derdim bunun eğitimine ben gitmedim siz gittiniz zaten bu dys benim ile alakalı bir iş değil sizin yapmanız gereken bir iş ben okul yöneticisi değilim derdim. Ki okul müdürü benden çok çalışıyor ve iyiler işlerinde pazarda domates soğan satacak neredeyse okula gelir gelsin diye. Onun için elimden geleni yapıyorum. Evraklar hiç bir yerde yok ne müdür yardımcısı hesabında nede müdürde ki sağolsun MEB konu açılalı beri yeni evrakta göndermiştir

HBV' Alıntı:
Ne demek olmuyor diyen adama şöyle derdim bunun eğitimine ben gitmedim siz gittiniz zaten bu dys benim ile alakalı bir iş değil sizin yapmanız gereken bir iş ben okul yöneticisi değilim derdim. Ki okul müdürü benden çok çalışıyor ve iyiler işlerinde pazarda domates soğan satacak neredeyse okula gelir gelsin diye. Onun için elimden geleni yapıyorum. Evraklar hiç bir yerde yok ne müdür yardımcısı hesabında nede müdürde ki sağolsun MEB konu açılalı beri yeni evrakta göndermiştir
Hocam,

İlçe Yöneticisi ile görüşün. Benim fikrim DYS tanım ekranında sorun var.

Çok sağolun bizim müdürlere söyleyeyim ilçe ile görüşsünler.

Yapmak sizin sorumluluğunuzda değil. DYS ekranı açıldıysa BT öğretmeninin işi bitmiştir. Gerisini kendi öğrensin hazret.

1- ya Yetkili Personel Gelen Evrak rolündeki yazıları havele etmemişsinizdir?

2- ya Rol tanımlanmasın da sorun vardır.

3- Ya da dys eğitim adresinden açmışınızdır dys yi

Habib hocam ve aynenbadi hocam çözümü söylemişler. Karşılayan Rol Okul Müdürü olarak seçilmemiştir.

Kurulumu tekrar yaptık düzeldi büyük ihtimalle Java ayarı bozdular

Geri