Dyseğitim Açılmıyor.

Kodla Büyü

turgay3247

Üye
Arkadaşlar Merhaba
Dysegitim.meb.gov.tr adresine giriyorum katılımsız kurulumları yükledim ama hiç java çalışmıyor.Eğiitime tıkladığımda lütfen bekleyiniz yazısı çıkıyo ve aynı sayfaya geri yönlendriiyor.
Bir kaç tane katılımsız kurulum denedim ama olmadı

hocam niçin dysegitim? öğrenmek için mi giriş yapıyorsunuz?

DYS'yi kullanmak için dys.meb.gov.tr adresinden giriş yapınız, diğeri deneme amaçlı kullanım içindi

DYS'ye resmi olarak geçtiyseniz açmaz aksi halde forumdaki DYS Hatarı ve Çözüm Önerilerini inceleyin

dysegitim.meb.gov.tr den giriş yapıyoruz. Sonra dosya iniyor açılıyor bekle allah bekle ki uygulama açılsın... 5 dk geçmesine rağmen zar zor açıldı. Her seferinde böyle mi olacak bu :verymad:

Hocam kurumunuz dys'ye geçmiş bile olsa dys eğitim açılır, dys eğitim yada dys'ye google chrome ile giriyorsanız dosya indiriyor inen dosyanın sağında ok var ona aç demezsenin google chrome da dys açmıyor dediğiniz gibi bekleyip duruyorsunuz, dys ve dys eğitim internet explorer ve firefoxta sorunsuz açılıyor

Benim sorun dys açamamak değil Hocam. Kızgınlıkla yanlış ifade ettim sanırım. Her defasında DYS açılsın diye dakikalar harcamak.
Dys'nin bu kadar karman çorman olması...

10-15 gündür kendisi ile ilgileniyoruz. Bir iş ancak bu kadar kötü yapılır. Kurumnet kullanmayan yoktur herhalde. Bunu bir öğretmene anlatmam ortalama 10 dk sürüyordu. DYS ... Acemilikten değilse işimiz çooook :sleep:

Geri