e-book hazırladım: LOGO TASARIMI

Kodla Büyü

alfa-turk

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
bilene de bilmeyene de faydası olur diye düşünüyorum. örnek logoyu hazırlarken herkeste vardır diye fireworks programını kullandım.

bu da örnek logomuz

bu da aynı yöntemler kullanılarak hazırladığım bir başka logo

Ekli dosyalar

• Adsız-1.jpg
    Adsız-1.jpg
    44.2 KB · Görüntüleme: 2,336
  • logo%20deneme.jpg
    logo%20deneme.jpg
    33.5 KB · Görüntüleme: 2,328
  • LOGO TASARIMI.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 584
hocam bu yolun üzerine yzı eklenmiyor ikisinide seçiyorum olmuyor bir ince ayrıntısı mı var

md4483' Alıntı:
hocam bu yolun üzerine yzı eklenmiyor ikisinide seçiyorum olmuyor bir ince ayrıntısı mı var
ince ayrıntı yok hocam. bir yuvarlak çiziyoruz, bir de metin kutusuna yazı yazıyoruz. sonra shift tuşu ile yuvarlağı ve metin kutusunu seçiyoruz. son olarak metin menüsünden yola ekle komutu veriyoruz

alfa-turk' Alıntı:
md4483' Alıntı:
ince ayrıntı yok hocam. bir yuvarlak çiziyoruz, bir de metin kutusuna yazı yazıyoruz. sonra shift tuşu ile yuvarlağı ve metin kutusunu seçiyoruz. son olarak metin menüsünden yola ekle komutu veriyoruz

hocam seçiyorum ama yol ekle komutu aktif olmuyor

md4483' Alıntı:
alfa-turk' Alıntı:
md4483' Alıntı:

hocam elips, dikdörtgen ve çokgen aracını yol olarak kullanabiliyoruz. diğer şekillerde olmuyor.

alfa-turk' Alıntı:
md4483' Alıntı:
alfa-turk' Alıntı:
md4483' Alıntı:

hocam elips, dikdörtgen ve çokgen aracını yol olarak kullanabiliyoruz. diğer şekillerde olmuyor.

hocam ben cs4 kullanıyorum ama elips simgesini bulamadım

kare simgesini bulduysanız basılı tutun, diğer seçenekler açılacaktır.

Elinize sağlık yalnız logoyu efektlerle boğmuşsun. Sadece olsa daha iyi olacakmış.

valla bu bile yeter kardeşim çok faydalı buldum. emeğine sağlık. eğitimle ilgili daha fazla bilgi ve kaynağın varsa onlarıda paylaşırsan herkes kendi logosunu yapsın kardeşim

trimegistes' Alıntı:
Emeğiniz için teşekkürler hocam, sanırım sadece okul logolarına yönelik bir çalışma olmuş.
bu forumda ortak nokta okul logosu olduğundan öyle oldu ama bu çalışma aynı zamanda fireworks kullanımına yönelik olduğundan her türlü logoyu bu yöntemlerle yapabilirsiniz.

Geri