E- Devlet Kapısı 2 Tl [ZAM %100]

Kodla Büyü

Tenten

Süper Üye
Süper Üye
E-devlet şifresi 2 Tl olmuş..
Şifreyi unutursak 4TL daha tosluycaz.

ptt.gov.tr' Alıntı:
“e-Devlet Kapısı” şifre zarfı başvuru işlemlerinde dikkat edilecek hususlar:

• E-Devlet Kapısı şifre zarfını T.C. Kimlik numaranızın yazılı olduğu geçerli bir kimlik kartınızla (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Evlilik Cüzdanı, Pasaport, Avukat Kimliği) birlikte tüm PTT Merkezlerimizden ve yetkilendirilen PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Bunun dışındaki kimlik belgeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

• Şifrenin unutulması, kaybolması vb. nedenlerde ikinci ve daha fazla kez şifre talebinde bulunulması durumunda ise yeni şifre için 4 TL tahsil edilmektedir.

DEVAM

Şifre unutulursa 10 liraya yenileniyordu yanlış hatırlamıyorsam. 4'e düşmüş o da. :idea:
tenten' Alıntı:

ptt.gov.tr' Alıntı:

• E-Devlet Kapısı şifre zarfını T.C. Kimlik numaranızın yazılı olduğu geçerli bir kimlik kartınızla (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Evlilik Cüzdanı, Pasaport, Avukat Kimliği) birlikte tüm PTT Merkezlerimizden ve yetkilendirilen PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Bunun dışındaki kimlik belgeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

• Şifrenin unutulması, kaybolması vb. nedenlerde ikinci ve daha fazla kez şifre talebinde bulunulması durumunda ise yeni şifre için 4 TL tahsil edilmektedir.

DEVAM

Bugün kimliğimi yeniledim (evlilik nedeniyle) işlem ücreti 5.75 tl... 1 yıl önce yıpranmıştı diye yenilemiştim 2 tl idi... Devletin vatandaşı olmanın çok çok büyük bedelleri var... Ot vergisi, b.k vergisi...

Unutulunca yeni şifre alma işlemini ucuzlatmışlar. Demek ki artık daha fazla şifreyi kasıtlı olarak bloke edecekler.
Geçen yıl e-devlet şifresi aldım. 3 ayda bir yeni şifre oluşturuyor ve 2 farklı yere not ediyordum. 4. kez de başarıyla değiştirdim , 1 hafta sonra denediğimde şifre geçersiz dedi. 10 TL verip yenilemek zorunda kaldım. Bu işe Türksat firması bakıyormuş. 1 yılı doldurduğu halde şifresini unutmayanlarınkini kasıtlı olarak bloke ediyorlardı. Bakalım yeni tarifede nasıl uygulayacaklar.

fahrican' Alıntı:
Unutulunca yeni şifre alma işlemini ucuzlatmışlar. Demek ki artık daha fazla şifreyi kasıtlı olarak bloke edecekler.
Geçen yıl e-devlet şifresi aldım. 3 ayda bir yeni şifre oluşturuyor ve 2 farklı yere not ediyordum. 4. kez de başarıyla değiştirdim , 1 hafta sonra denediğimde şifre geçersiz dedi. 10 TL verip yenilemek zorunda kaldım. Bu işe Türksat firması bakıyormuş. 1 yılı doldurduğu halde şifresini unutmayanlarınkini kasıtlı olarak bloke ediyorlardı. Bakalım yeni tarifede nasıl uygulayacaklar.

kesinlikle kasıtlı olarak şifre kabul etmeme olayı olduğuna bende katılıyorum. girip işlem yaptığım ve değiştirmediğim şifremi artık kabul etmiyor doğru şifreyi girdiğimden adımdan emin olduğumdan daha eminim. yapın bakalım yapın keserin sapı birgün döner.

şifre uzun süre girmeyince uçuyor mu ne? askerlik şubesi için gireyim dedim, olmadı..

tenten' Alıntı:

ptt.gov.tr' Alıntı:

DEVAM
hocam iyi yanıda Bize denk gelmiş Unutrsak 10 TL den 4 e düşmüş :D

şifre unutma yok bence de uzun süre girmeyince bloke oluyor.sık sık girersen de canından bezdiriyorlar şifre değiştirtmekten.10dan 4e düşmüş, bu demekki daha fazla bloke, sürümden kazanacaklar.

Geri