e-devlet kapısı ve bilgisayarda google chrome

Kodla Büyü

Sizde böylemi?

• evet

Oy: 0 0.0%
  • normal

Oy: 3 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

COBOL

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Maalesef win7 bilgisayarımda https://www.turkiye.gov.tr/ aynen bu şekilde.Son bir aydan bu yana bu böyle.Chrome güncel.Ayarları sıfırladım.
Cep telefonundan android mobil chrome da sorun yok.
SİZDE DE BÖYLEMİ?---------------ÇÖZÜMÜ NEDİR?
Adsız.jpg

Çiçek sepeti de öyle abuk subuk.
Chrome'u Az evvel derin temizlikle kaldırdım. Yeniden yükledim sonuç değişmedi.
Ne olacak bu böyle?

Firefox candır hocam
Hocam öyle diyorsun da, Firefox e-okul da sıkıntı yaratıyor mu?
Google oturumu açıyor mu? (Bak En önemlisi bu) Chrome'da Google oturumu açıyorum ve tüm şifrelerim otomatik yükleniyor. Ayrıca herhangi bir siteye girdiğimde ya da YouTube seyrederken eklentisi sayesinde reklam hiç görmüyorum.
Ama Chrome bilgisayarı gerçekten çok yoruyor. Ciddi sistem kaynağı kullanıyor.
Tavsiyen için teşekkür ediyorum hocam.

Hocam öyle diyorsun da, Firefox e-okul da sıkıntı yaratıyor mu?
Google oturumu açıyor mu? (Bak En önemlisi bu) Chrome'da Google oturumu açıyorum ve tüm şifrelerim otomatik yükleniyor. Ayrıca herhangi bir siteye girdiğimde ya da YouTube seyrederken eklentisi sayesinde reklam hiç görmüyorum.
Ama Chrome bilgisayarı gerçekten çok yoruyor. Ciddi sistem kaynağı kullanıyor.
Tavsiyen için teşekkür ediyorum hocam.

Hocam 1.0 sürümünden beri Firefox kullanıyorum. Şimdi baktım da 2004 yılı sonlarında çıkmış. Edge tarayıcı da Chromium tabanlı bir tarayıcı oldu, firefox hala kendi çekirdeğini kullanıyor. Google Chrome 2008 yılında yayınlanmış, Firefox daha tecrübeli sonuçta :p

Yukarıda yapıyor mu diye sorduklarınız firefoxta sıradan işler, oluyor olmuyor diye yazmaya bile gerek yok. Bu aralar opera tarayıcı da çok revaçta, kullanmadım ama kullananlar çok memnun...

Ya win7 yi full güncelleyecektim yada neyse Win 10 yükledim. Sorun halloldu.
Gitti güzelim freeware portable koleksiyonum. Artık çalışmıyorlar.
Araştırdım sertifika sorunuymuş. Halbuki tarayıcı ile işletim istemi ne alaka değilmi ama?
Maalesef bu gidişle win 11 e gidiyoruz. Microsoft kendini bitiriyor. Son çare telefonda android, pc de pardus olacak.

Geri