E Devlet Müze Kart uygulaması

Kodla Büyü
Ben personel kimlik kartını gösteriyorum o da işe yarıyor müze kart geçen yerlerde.

Bazen işe yaramıyor hocam iş bilmez personel illa müzekart istiyor. Tartışıp kıymetli olan zamanını harcamak yerine müzekart gösteriyorum :)
Doğrudur. O zaman şükür şimdiye kadar iyiler denk geldi. Hatta baldızım kimlik kartını unutmuş mebbis ekranını gösterdi tamam demişti.

İnşallah dediğiniz gibiler denk gelmez.

Doğrudur. O zaman şükür şimdiye kadar iyiler denk geldi. Hatta baldızım kimlik kartını unutmuş mebbis ekranını gösterdi tamam demişti.

İnşallah dediğiniz gibiler denk gelmez.
Kimlik kartıyla gittiğinizde gişeden kimliğinizi kontrol edip tek kullanımlık bilet veriyorlar. Yani yine gişeyle uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. e-devletten alırsanız doğrudan turnikeye gidip karekod okutup geçiyorsunuz. Daha pratik.

Kimlik kartıyla gittiğinizde gişeden kimliğinizi kontrol edip tek kullanımlık bilet veriyorlar. Yani yine gişeyle uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. e-devletten alırsanız doğrudan turnikeye gidip karekod okutup geçiyorsunuz. Daha pratik.
Çok kalabalığa denk gelmedim. Olabilir.

Hizmet arama ekranında müze yazınca çıkıyor ancak şu an "Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı." hatası veriyor

Geri