E-ETKİ PROJESİ

Kodla Büyü

Sargon

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Tekirdağ ili merkez ilçeye bağlı ortaöğretim kurumlarını kapsayan bir proje hazırladık. E-ETKİ projesi temelde; hızlı gelişen teknolojilerle oluşan bilişim kültürünü doğru yönetmek, Fatih projesinin kullanımı etkin hale getirmek ve bilişim suçları hakkında bilgilendirme yapmaktır.

Projemizin içeriği ektedir arkadaşlar. Projemiz hakkında yorumlarınız bekliyoruz.

Ekli dosyalar

• e_etki.rar
    278.7 KB · Görüntüleme: 168
İçeriğe göz attım gördüğüm kadarıyla uzun soluklu ve iyi bir ekip çalışması isteyen proje. Kolay gelsin...

DaMieN' Alıntı:
İçeriğe göz attım gördüğüm kadarıyla uzun soluklu ve iyi bir ekip çalışması isteyen proje. Kolay gelsin...

Teşekkür ederiz hocam. Kesinlikle ekip projesinin etkin olacağı bir çalışması. Projede yer alan öğretmenlerimiz çok istekli ve gönülden çalışıyorlar. Amacımız birazda Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin etkisini göstermek. Umarım başarılı oluruz.

hocam başarılı olmanızı yürekten istiyorum. ve bu projeniz inş örnek olur bizlerde artık böyle işlerle uğraşırız kendi bulunduğumuz yerlerde.

evrim0626' Alıntı:
hocam başarılı olmanızı yürekten istiyorum. ve bu projeniz inş örnek olur bizlerde artık böyle işlerle uğraşırız kendi bulunduğumuz yerlerde.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam.Üzücü olan 144 kişinin okuduğu bu başlığa sadece iki kullanıcının cevap vermesi. Biz arabalardan şunlardan bunlardan bizi ilgilendiren konularla ilgili yorum yapmıyoruz maalesef. Alıştık artık refleksi ile beraber, branşımızın hak ettiği yerlere gelmesini sadece bizler sağlayabiliriz. Umarım o günleri görürüz hocam.

Hocam güzel bişey fakat il formatörlerine çok iş düşecek gibi.

Bu proje tüm illerde uygulanabilir sanırım.

AKADEMİA' Alıntı:
Hocam güzel bişey fakat il formatörlerine çok iş düşecek gibi.

Bu proje tüm illerde uygulanabilir sanırım.

Kesinlikle tüm illerde uygulanabilir. Aslında proje paydaşlarının hepsine çok fazla iş düşüyor hocam. Tabiki İl Formatörümüzün liderlik başta olmak üzere projeyi yönlendirme de görevleri fazla. Bir şekilde bu yükü ortaklaşa sırtlayarak gerçekleştirmemiz gerekiyor. İlginiz için teşekkür ederim hocam.

Her bilişim teknolojileri öğretmeninin bu tip projeler içerisinde bulunması gerekir diye düşünüyorum. Gerçek değerimizi bulmak açısından çok önemli. Başarılı olmanız dileğiyle. :+1:

Bu tip projeler ile ilde neler yapabileceğimizi Fatih Projesinin neresinde olduğumuzu ve gelişen teknolojinin doğru kullanımı için BT Öğretmenlerinin önemini ancak böyle anlatmaya çalışabiliriz. Biz buna Tekirdağ da başladık. Umarım öngörülerimiz gerçekleşir. Bu projede emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim...

Geri