E imzam yamuldu...

Kodla Büyü

H_M

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
2 kere süreci iptal ettim kendim imza atmıştım müdür atamıyordu. Müdür yardımcısı arayıp mail geldiğini ve süreci iptal etmeniz söyledi. Gece 1 e kadar ugrasio imza atmaya çalıştım çünkü evdeki bilgisayarimda bir türlü imza atamadım. Bilgisayarin yanından ayrılıp lavaboya gidip döndüğümde imza kizimin elindeydi ve şok oldum. Çıkartmaya çalışmış ve yamulmuş..
Üzüntümden ağladım. Eşim yaptiririz belki diye teselli etmeye çalıştı ama umudum yok
Hayır ben ne güzel imza atmistim yani o kadar sinitim bozuk ki

2 kere süreci iptal ettim kendim imza atmıştım müdür atamıyordu. Müdür yardımcısı arayıp mail geldiğini ve süreci iptal etmeniz söyledi. Gece 1 e kadar ugrasio imza atmaya çalıştım çünkü evdeki bilgisayarimda bir türlü imza atamadım. Bilgisayarin yanından ayrılıp lavaboya gidip döndüğümde imza kizimin elindeydi ve şok oldum. Çıkartmaya çalışmış ve yamulmuş..
Üzüntümden ağladım. Eşim yaptiririz belki diye teselli etmeye çalıştı ama umudum yok
Hayır ben ne güzel imza atmistim yani o kadar sinitim bozuk ki
Hocam uygun kart okuyucu bulmaya çalış. Bulamazsan herhangi bir okula git idarecinin birinin kart okuyucusunu kullanarak imzala.

Şimdi anladım. Yani icindeki karti bir idarecinin e imzasının içine takicam değil mi? Allah razı olsun hocam. İnşallah olur bu şekilde

imzalayamıyorsanız o şekilde daha iyi olur hatta.
imzada işini aynı pcde yapın saati 1 saat geri alın. önce kendiniz sonra aynı kart okuyucuyla müdürünkini takıp imzalayın.

imzalayamıyorsanız o şekilde daha iyi olur hatta.
imzada işini aynı pcde yapın saati 1 saat geri alın. önce kendiniz sonra aynı kart okuyucuyla müdürünkini takıp imzalayın.
Hocam müdürünki bende değil müdür yardımcısında. Ben atınca onlara attım dicem ve mudur atacak. Peki ayri bilgisayarda aricaz ya yine mudur bilgisayar saatini 1 saat geri alsin mi

Gecen dönen idarecilik yapan bir arkadaşımi aradım akşam imzayı ondan alıcam umarım uyar . Uymazsa yarin okula gidicem farklı ilçede de okulum

Bahsettiğimiz şey DYS ise zaten evden acamazsınız ki

dys değil 4006 sanırım.
hem sen hemde müdürün 1 saat geri alsın

Hocam en kolayi tanıdık bir okula git onlarda java izinleri var sadece e-imza sitesini de ekle securityden. Bas imzani okula haber ver imzalasinlarbir zahmet

Kart okuyucuyu buldum arkadaşlar cevap yazan ilgilenen herkese çok teşekkür ederim. Şimdi imza atarken karşılaştığım 2 uyarı var:

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    31.9 KB · Görüntüleme: 33
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    23.2 KB · Görüntüleme: 32
Hocam ikinci hata imza sürecini başlattığın bilgisayar saati ile şuan imzalamaya çalıştığın bilgisayar saati farklı bölge olarak onu düzeltmeni istiyor.

bakalım tübitak mali şubesi e-imzaları ne zaman atacak? Bu sene Tübitak işi kolay halledeyim derken resmen çileye dönüştürdü. Yahu sürekli imzalanan bir şey olsa e-imza işini anlarım doğrudur da, ancak çalıştıkları kargo şirketinden tutunda kullandıkları servera kadar herşeyleri problemdi. Önceki yıllar hibelerin mart sonuna sarktığı bile görüldü. 3 senedir katılıyorum ama seneye bu işe girmeyi düşünmüyorum.

Geri