Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

e-müfredat 1 onay eksik olursa?

Konu, 'İlköğrt. Bilişim Teknolojileri Plan, Zümre, Dosya' kısmında fiyong tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. fiyong

  fiyong Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2007
  Mesajlar:
  291
  Beğeni:
  28
  İyi akşamlar arkadaşlar benim değil ama eşimin e müfredat ile ilgili bir sorunu var. Branşı ingilizce ilçe zümre başkanı yapmışlar resen. e müfredat işlemlerini yapıyordu 114 adet öğretmeni ilçe zümresinde sisteme girdi. zümre kararlarını 113 tanesine onaylattı . Fakat bir öğretmen onaylamadı. Bu onaylamayan öğretmenin isminden başka elimizde bilgisi yok. İlçe yazı göndermiş bir an evvel zümrenin tamamlanması ile ilgili. Ne yapılabilir ? Bir fikri olan varmı bu konuda ?
   
 2. bbneet02

  bbneet02 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  27 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  585
  Beğeni:
  127
  öğretmene bir şekilde ulaşın onaylasın başka yolu yok.sonuçta bugün ona yarın size dünya böyledir o yüzden muhtemelen o gün mazereti vardı yada haberi olmadı söylenmedi ya da toplandığınız okulu bulamadı vs gibi nedenlerle iyi niyet olarak yaklaşın sonuçta çooooook önemli bir olay değil biliyorsunuz.
   
 3. webwebi

  webwebi Site Gezgini

  Kayıt:
  10 Aralık 2007
  Mesajlar:
  34
  Beğeni:
  12
  Hocam ilçe yada il mem'e sorun ya ordan öğrenirsiniz yada hiç sormadan önce google'a bulunduğunuz il veya ilçe o öğretmenin adı ve branşını yazınca muhakkak meb.k12.tr uzantılı sitelerden birinde ismi çıkacaktır. okul ile iletişime geçebilirsiniz. kolay gelsin.
   
 4. durs

  durs Aktif Üye

  Kayıt:
  3 Eylül 2008
  Mesajlar:
  122
  Beğeni:
  0
  Okul zümresi yaparken gündem maddelerini belirledim. "Listede olmayanı kaydet" kısmında müdür yardımcısının T.C. Kimlik numarasını yazarak eklemeye çalışsam da ismini bir türlü getiremiyorum. Nedeni bulamadım.
   
 5. boteakif

  boteakif Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  1.822
  Beğeni:
  71
  Sistem üzerinde onay vermeyen öğretmene mesaj gönder gibi bir seçenek vardı hatırladığım kadarıyla. Çalışıyor mu bilemiyorum ama oradaki seçenek kullanılabilir.
   
 6. s_handan

  s_handan Aktif Üye

  Kayıt:
  4 Eylül 2008
  Mesajlar:
  122
  Beğeni:
  1
  Hocam bende de oldu aynı problem. Bende ki fark şu onay vermeyen arkadaş özel okuldaymış. TC ile eklenebiliyor ancak arkadaş sisteme giremiyor. İlçedeki e-müfredat sorumlusu ile görüştüm tekrar toplantı oluşturdum ulaşabildiklerimi ekledim ve herkese onaylattım. Ancak bu şekilde çözülüyor malesef..
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal