e-okul davranış notu kilitlenmiş nasıl açılır

Kodla Büyü

crazyman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar e-okul davranış notu kilitlenmiş davranış notu nasıl açarız girmem gerekiyor okulun şifresi ile girip nerden açıyoruz davranış notlarını kidini bilen varsa acilen cevap lütfen

acilen var mı yardım edecek arkadaş yoksa süresimi doldu davranış notlarının girme süresi

hocam okul şifresi ile giriyorumda nerden kiliti açılıyor kilit açacak yer bulamadım var mı bilen davranış notunun kilitini acacağım yer

sınıf öğretmeni olarak siz görünüyorsunuz değil mi? görünmüyorsanız kendinizi sınıfa atayın

arkadaşlar çok ilginç okul şifresiyle giriyorum davranış notları giremiyorum ama kendi şifremle girdimde davranış notları acıkmış:) bakmadım bende ama okul şifresi iel girip giremedim neyse yinede saolun

hOCAM yönetici modülü-->güvenlik grupları-->Açılan gruplar--->ekran yetkilerini düzenlemek için tıklayınız-->Ekran Yetkileri Verilecek Modül kısmında İlköğretim kurum işlemlerini seçip listele deyin-->açılan sayfada gerekli alanlar çıkacaktır...Kolay gelsin...

evet hocam, kendi sisteminizde sadece sizin girdiğiniz dersler görünmeli, değilse kendinizi sınıfa atamalısınız...

Okul şifresi ile girin, yönetim bolumunden alt kullanıcıları acın. Burdan kendi adınıza çift tiklayip acın, size ait bilgilerin olduğu bu sayfanin alt kisminda TC No kısıtlaması diye bir bolum var, buraya tc numaranızı yazıp kaydedin.

crazyman' Alıntı:
arkadaşlar çok ilginç okul şifresiyle giriyorum davranış notları giremiyorum ama kendi şifremle girdimde davranış notları acıkmış:) bakmadım bende ama okul şifresi iel girip giremedim neyse yinede saolun

:mrgreen: Davranış notları Öğretmen insiyatifinde olduğu için idarenin müdahelesi olmuyor o yüzden kurum koduyla bilgi giriş olmuyor, başta anlayamadık mesajınızı :+1:

crazyman' Alıntı:

okul şifresiyle girilmez , kendi şifrenizle gireceksiniz

KULLANICIYA ŞİFRE VERME EKRANINDA TC KISITLAMA KISMINA DA TC NOSUNU YAZIP KAYDETMENİZ GEREKİYOR HOCAM.

Ekli dosyalar

• yonetici_modulu.zip
    412.1 KB · Görüntüleme: 914
crazyman' Alıntı:
hocam okul şifresi ile giriyorumda nerden kiliti açılıyor kilit açacak yer bulamadım var mı bilen davranış notunun kilitini acacağım yer

hocam idarenin şifresi ile girersen kilitli görünür kendi şifrenle girmeyi dene

kendinize şifre tanımladığnız zaman T.C. NO KISITLAMASI bölümünü seçmeniz lazım yoksa pasif görünür davranış notları..

Çok teşekkürler arkadaşlar. Biz bilgisayarcılar değil de diğer öğretmenler kafamın etini yedi. İşin püf noktası okulun adıyla giriş yaptıysak diğer sorunlu öğretmenleri bulup TC Kimlik No ksııtlaması kutusunun dolu olması gerektiği imiş. Sorun halloldu tekrar cevaplayan arkadaşlara teşekkürler. Sayenizde bi yemek kazandım :p

Davranış notları, sosyal etkinlikler sadece TC kısıtlaması yapılarak öğretmen şifresiyle girilebilir.

Geri