E-Okul Foto Küçültme Programı Hatası Bakabilir misiniz

Kodla Büyü

Karani

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba daha önce kullanmış olduğum (belki sizin de kullanmış olduğunuz) birçok yerde paylaşılan program vardı. Onu şimdi kullanıyorum. Fotoğrafları 133x171 küçültmesi seçeneği aktif olmasına rağmen kare şeklinde oluşturuyor. Haliyle öğrencinin üst tarafını kırpıyor. Programda hata mı var. Buraya ekliyorum. Deneyebilir misiniz.
Adsız.png

Ekli dosyalar

• 27151245_eokul_resim_ekle.rar
    5.5 MB · Görüntüleme: 15
Hocam ben geniş açıyla çektiğim fotoğrafları önce paintte öğrencinin omuz hizasından yukarıda dikdörtgen şeklinde kırpıp ondan sonra bu programla küçültme işlemi yapıyorum. Biraz uğraştırıyor, ama daha iyi oluyor.

Hocam ben geniş açıyla çektiğim fotoğrafları önce paintte öğrencinin omuz hizasından yukarıda dikdörtgen şeklinde kırpıp ondan sonra bu programla küçültme işlemi yapıyorum. Biraz uğraştırıyor, ama daha iyi oluyor.
Hocam Bir fotoğrafı deneyebilirmisiniz yukardaki program doğru şekilde yapıyor mu?

Yoksa benim bilgisayarda mi sorun var

Hocam vaktiniz varsa bununla tek tek yapabilirsiniz. Resimleri düzenlemesi hızlı basit

Ekli dosyalar

• e-Okul Toplu Resim Duzenleyicisi Setup 1.1(x32).part1.rar
    23 MB · Görüntüleme: 8
  • e-Okul Toplu Resim Duzenleyicisi Setup 1.1(x32).part2.rar
    21.7 MB · Görüntüleme: 7
E-Okul fotoğraf yükleme alanı güncellendi arkadaşlar bu programa gerek kalmadı artık. Yüklediğiniz fotoğrafı direk orda kırpabiliyorsunuz.

Geri