E-okul Foto Uygulamamızı Güncelledik

Kodla Büyü

bto80

Site Gezgini
E-okul fotolarının çekim iş yükünü hafifletmek için geliştirdiğimiz küçük uygulamayı denemenizi öneriyorum.

Foto çekiyor, kesiyor, 20 kb dan büyük olup olmadığını kontrol ediyor, son olarak da mail olarak paylaşabiliyor.

Herhangi bir fotoğraf düzenleme ve düzeltme işlemine ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

Her branştan öğretmen ve idarecinin işine yarayacağına eminim.

https://play.google.com/store/apps/deta ... .eokulfoto

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlginiz için, yorumlarınız içi teşekkür.. Uygulamayı güncelledik. Fotoğraf kalitesini de arttırdık.
Planladığımız özellikleri eklemeye devam edeceğiz.

19.01.17 tarihinde yaptığımız güncelleme ile dosyalar kaydedilmeden önce dosya adı sorulması ve dosyaların bu dosya adı ile kaydedilmesi sağlandı.. Beklenen ve planladığımız bir özellikti.. Duyurulur

nasıl harika bir uygulama yapmışsın hocam. çok beğendim. Belki foto kalitesi biraz daha arttırılabilir.
Ben beğendim. :++:

Hocam aslında bu uygulamayı globalleştirebilirsin biraz daha. E okul ismi ile sadece öğretmenlerin kullancağı bir uygulama oluyor. Örnğin ismi değiştirilip, okul no yerine sicil no, personel no gibi isimler verilebilir. Yani kullanıcı adayının anlayacağı şekilde. foto kalitesini daha denemedim ama teşekkür ederiz.

sertokus' Alıntı:
Hocam aslında bu uygulamayı globalleştirebilirsin biraz daha. E okul ismi ile sadece öğretmenlerin kullancağı bir uygulama oluyor. Örnğin ismi değiştirilip, okul no yerine sicil no, personel no gibi isimler verilebilir. Yani kullanıcı adayının anlayacağı şekilde. foto kalitesini daha denemedim ama teşekkür ederiz.
Öneriniz için teşekkürler. İlave etmek istediğimiz özellikler var ancak bu fikir hiç yabana atılacak gibi değil.

Yeni güncelleme:
Baskıya hazır personel yaka kartı oluşturan modül eklendi.
QZ-AKzx57Gw58ZPwbcPzDB_heE85uqmH9DmmX-ZS49RK7SgZNMZPUWDbP3TKW_dyhxQ=h900-rw

Geri