e-okul listeleme sorunu ÖNEMLİ

Kodla Büyü

kct06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar;
müdür yardımcısı bilgisayarında e okul'a girdiğimizde sınıf listeleri çıkmıyor. netten araştırdım neredeyse her şeyi denedim ama hala olmadı. denediklerim:
1- uyumluluk modunda meb.gov. tr ekli
2- java güncellendi ve security/ exception site list kısmına reporteokul.meb.gov.tr ve https://e-okul.meb.gov.tr/ eklendi
3- sistem geri yükleme denendi (ama başarılı olamadı) hata verdi.
4- AVG antivirüs devre dışı bırakıldı.
5- chrome tarayıcıya ietabs yüklendi onda da olmadı.
6- internet explorer sıfırlandı.

ne yaptıysam olmadı. benim laptopdan giriş yapılınca sorun yok ama mdr yard pc olmuyor?
tavsiyesi olan var mı?? önemli çünlü

oldu hocam :)) çooooooook teşekkür ederim. sayenizde karizmayı çizdirmedim :D :alkis:

hocalarım konu baya eski ama aynı sorun ile karşı karşıyayım .. çözüme ulaşılmış fakat çözümü göremiyorum.. fikri olan varsa yazabilirmi? e okul da müdür yardımcısı listeleme yapacak hep 5c sınıfı açılıyor .. başka bilgisyarda denedik herşey normal .. internet exploer ile açmayı denedik ondada aynı sorun belliki pc ile ilgili bir sorun nasıl çöüzme ulaşabilirm acaba ? şimdiden çok teşekkürler

hocalarım konu baya eski ama aynı sorun ile karşı karşıyayım .. çözüme ulaşılmış fakat çözümü göremiyorum.. fikri olan varsa yazabilirmi? e okul da müdür yardımcısı listeleme yapacak hep 5c sınıfı açılıyor .. başka bilgisyarda denedik herşey normal .. internet exploer ile açmayı denedik ondada aynı sorun belliki pc ile ilgili bir sorun nasıl çöüzme ulaşabilirm acaba ? şimdiden çok teşekkürler

Farklı tarayıcı ile deneyin yada Ctrl + F5 yapın.

Geri