E-Okul Öğrenci Bilgileri Alma -LİSELER İÇİN

Kodla Büyü

manyakkedi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ortaokul için yaptığım programı liselere uyarlamış bulunmaktayım. E-okul sayfası hiç açılmayanlar için genel çözümü Yardım sekmesinde anlattım. Tüm bilgilerin çalışıp çalışmadığını kontrol ettim ama hata varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Programı hazırlamamda katkısı bulunan acer50 hocama teşekkür ederim.

Düzeltme: Giriş sayfası mebbis olarak değiştirildi. Mebbis girişi yaptıktan sonra E-Okul Giriş butonuyla e-okula girebilirsiniz. Arda javascript hataları veriyor, çok takılmayın :)

velibilgileriyardim-gif.57848

Ekli dosyalar

• E-Okul Bilgi_Alma_v2.21 - LİSE.rar
    51.1 KB · Görüntüleme: 702
Son düzenleme:
Hocam bizde Okul türü olarak Anadolu Meslek Programı (AMP) ve Anadolu Teknik Programı (ATP) var. AMP bilgilerini alıyor, sonra ATPye geçiş yapacağı sırada geçişi yapamayıp hata veriyor: Runtime Error '424': Object required.
Tarayıcıdan ATPyi seçip bilgi almayı başlatınca otomatik olarak önce AMPyi seçip sonrasında aynı hatayı veriyor.

Excel açar açmaz mı verdi bu hatayı?

TARAYICI sekmesinde hiçbir web sitesi açılmıyorsa(tamamen boşsa)
Başlat-->Çalıştır-->regedit-->Ctrl + F -->COM Compatibility-->Ara
Bulunan klasörün altında adı {8856F961-340A-11D0-A96B-00C04FD705A2} olan klasörü tıklayın.Sağ tarafata yer alan Compability Flags'a çift tıkla. 400 olan değeri 0 olarak değiştirip onayla
bende işe yaradı yardım sekmesinde 2 sırada

Hocam bizde Okul türü olarak Anadolu Meslek Programı (AMP) ve Anadolu Teknik Programı (ATP) var. AMP bilgilerini alıyor, sonra ATPye geçiş yapacağı sırada geçişi yapamayıp hata veriyor: Runtime Error '424': Object required.
Tarayıcıdan ATPyi seçip bilgi almayı başlatınca otomatik olarak önce AMPyi seçip sonrasında aynı hatayı veriyor.
Hocam normal tarayıcıdan eokula girip okul türü seçmenin bulunduğu ekranda sağ tıklayıp kaynağını görüntüle dedikten sonra kaydedip o dosyayı mesaja eklerseniz yardımcı olmaya çalışayım.

hocam tüm sınıf listelerini al dedikten sonra 9a 9b yi alıyor 9c ye geçince hata veriyor
"runtime error 91
object variable or with block variable not set"
diyor
bizde 9c şubesi yok. 10a ya geçmesi gerekirken bu hatayı verdi

Baba adı, soyadı diyorum. meslek lisesinin kaydını alıyor. Teknik lisenin kaydını almıyor. boş dönüyor

Hocam normal tarayıcıdan eokula girip okul türü seçmenin bulunduğu ekranda sağ tıklayıp kaynağını görüntüle dedikten sonra kaydedip o dosyayı mesaja eklerseniz yardımcı olmaya çalışayım.

Hocam dosya ektedir. Kolay gelsin...

Ekli dosyalar

• view-source_https___e-okul.meb.gov.tr_OrtaOgretim_OKL_OOK01001.pdf
    426 KB · Görüntüleme: 195
Geri