E-Okul Öğrenci Bilgilerini Alma-v2.3

Kodla Büyü
object doesn't.....
hatası alıyoruz. yukarıdaki reg dosyalarını çalıştırdık. Yine olmadı. Yardım kısmındaki anahtarı 400 yerine 0 yaptık. Olmadı

Ofis 2010 32 bit kullanıyoruz.

object doesn't.....
hatası alıyoruz. yukarıdaki reg dosyalarını çalıştırdık. Yine olmadı. Yardım kısmındaki anahtarı 400 yerine 0 yaptık. Olmadı

Ofis 2010 32 bit kullanıyoruz.
Manyakkedi hocam, dediklerinin hepsini yaptım ama vakıf olamadım, alıntı yaptığım hocamla aynı sorunu bende yaşıyorum. Ne yaptıysam olmadı. Excel seçenekleri ayarı dediğin gibiymiş zaten. Dur bakalim bulacağız

hocam ellerine sağlık, güzel bir çalışma olmuş. Yardım kısmındaki yönergeleri takip edince gayet güzel çalışıyor. teşekkürler...

Excel 2007 için
Araçlar /Seçenekler /görünüm
Nesneler / tümünü göster'i seçiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 57931

Hocam bahsettiğiniz ayarlar aynen ama yinede açılır kutular çıkmıyor. Sayfa 2 ve 3'teki ana başlıkları kopyalayıp yapıştırınca alt başlıklar açılıyor. 1.satırlar açılmıyor. 1.satırları sayfa 2 ve 3'ten kopyala yapıştır yapıp 1. satırlara yapıştırınca 2. satırlar açılır kutulardaki başlıklar görünüyor.

Arkadaşlar bu resimleri nereye atıyor ben göremiyorum. Sadece excelde indirildi yazıyor.

hocam öncelikle program için teşşekkür ederim işimize yarayacak bir çalışma olmuş.Ama liste kısmında D1 -E1 ve sırasıyla diğer hücrelerde açılır menü çalışmıyor boş görünüyor.Tarayıcı kısmı çalışıyor
Office 2007 var bende aynı sorunu alıyorum, kutular açılmıyor
Hocam excell'de bilgi almak için seçilen kutular açılmıyor.
Ofis 2007'de böyle bir sorun oluşmuş. İlk mesajda "Ofis 2007 için" dosyasını kullanınız.

Fotoğraf özelliği için çok teşekkürler.

Öğrenci bazında notları alabiliyoruz. Peki sınıf bazında ders notlarını tek sayfada toplama şansımız var mıdır?

Örneğin 5/b sınıfına ait Türkçe,matematik, bilişim gibi seçilen derslerden girilen tüm notlar.
Öğrenci resimlerini alma özelliği eklendi. Dosya ilk mesajda v2.1

Fotoğraf özelliği için çok teşekkürler.

Öğrenci bazında notları alabiliyoruz. Peki sınıfa ait bütün notları ekteki dosyadaki gibi bir tablo haline getirmek mümkün müdür?

Ekli dosyalar

• boş tablo - Kopya.rar
    6.2 KB · Görüntüleme: 296
bu çalışma öğretmen girişiyle sisteme girildiğinde çalışıyor sanırım, yönetici ile olmuyor değil mi?

Yönetici ile de çalışıyor. Denedim sorun yok. Şimdi bu muhteşem programdan tek beklentim e okula girilen notları da alabilmek.Emeğinize sağlık.

hocam biraz önce uyguladım yani ofi 2007 var bnde onun içindeki exerl dosyasını çalıştırdım öğrenci bilgilerini aldı ama c ye + veya diğer eçtiğim bilgileri almadı sadece öğrenci no ve isimleri çekti yani v2.1 deki exeli mi çalıştıralım ofis 2007 kullanalar o klasörün içindekilerimi cok sağolun hocam

hocam biraz önce uyguladım yani ofi 2007 var bnde onun içindeki exerl dosyasını çalıştırdım öğrenci bilgilerini aldı ama c ye + veya diğer eçtiğim bilgileri almadı sadece öğrenci no ve isimleri çekti yani v2.1 deki exeli mi çalıştıralım ofis 2007 kullanalar o klasörün içindekilerimi cok sağolun hocam
Listeleri aldıktan sonra "Bilgileri al" butonuna basmanız gerekiyor, hata verdiyse hatayı yazarmısınız

Herhangi bir öğrencinin alacağımız bilgisi boşsa 424 hatası hata veriyor hocam buna nasıl çözüm bulabiliriz?

Böyle bir hata veriyor hocam

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    25.4 KB · Görüntüleme: 168
hocam öncelikle teşekkürler.
2007 excel de açtığımda e-okuldaki güvenlik kodunu göstermiyor.
doğal olarak sisteme giremiyorum
bi çözümü var mı?

Geri