E-Okul Öğrenci Bilgilerini Alma-v2.3

Kodla Büyü
notlar artık 2. donem için çekilmiyor vermiyor ogrenci genel bilgiler vb bilgilerini çekiyor ama notları çekemiyor ilgili arkadaşlar bakabilirse seviniriz.

Hocam elinize sağlık program çok güzel. Ama öğrencilerin aldığı belgeleri alamadım programla bir bakar mısınız?

Hocam elinize sağlık program çok güzel. Ama öğrencilerin aldığı belgeleri alamadım programla bir bakar mısınız?
Hocam daha sonra eklerim diye menüye yazmışım ve sonra unutmuşum eklemeyi. Şu anda eokulda öğrenci aratamıyorum, okulun açılmasını bekleyeceğiz galiba.

Hocam ellerine sağlık. Ancak e okula giriş yaparken güvenlik kodundaki sayılar gözükmüyor.Win10,Office2007 kullanıyorum. İlgilenirseniz sevinirim...

Kodu sonunda gördüm. Sorun yaşayan diğer arkadaşlara anlatayım : Şöyle ki programı ilk açtığınızda makroyu çalıştırmayın önce tarayıcı sayfasına geçip ondan sonra makroyu çalıştırınca kodlar gözüktü. Ancak hızlı not girişinde daha dersler atanmadığı için sınıf listesi alamadım . Alamayınca da tel no ları da çekemedim. Yine de yapan arkadaşa tşkler...

Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Hocama çok teşekkür ederiz. Benim bu e okul verileriyle ilgili bir sorunum daha var. Öğrencinin adres bilgilerini çekmem gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim? Hocamın programda yok. Zaten e okulda da yalnızca gördüğüm kadarıyla devamsızlık mektuplarında adres bilgisi çıkıyor. Bunun dışında rapor olarak alabileceğim bir yer var mıdır adresleri?

Geri