E-Okul Öğrenci Bilgilerini Alma-v2.3

Kodla Büyü
öğretmenden giriş yaptık sınıfını seçtik ders kısmında dersler gelmiyo o yüzden liste alınamıyor bilgileri al dediğim zaman o adet bilgi alındı diyor

Arkadaşlar e-okulda henüz ders programlarının giriş yapıldığı ekranda kaydet butonu aktif değil. O yüzden derslerde alınamıyor. Bu sebeple hocamın uygulamasıda çalışamıyor. Ders programları sisteme girildiğinde uygulamada düzgün çalışır.

Hocam d HÜCRESİNDE HİÇ BİR SEÇENEK AÇILMIYOR. NE VELİ BİLGİSİ O YÜZDEN SADECE İSİMLERİ ALIYOR.

Hocam d HÜCRESİNDE HİÇ BİR SEÇENEK AÇILMIYOR. NE VELİ BİLGİSİ O YÜZDEN SADECE İSİMLERİ ALIYOR.
Yanlışlıkla büyük harflerle yazdığınızı düşünüyorum ama gerçekten bağırıyormuşsunuz hissi uyandırıyor. Soruna gelirsek ofis 2007 ve üstü sürümlerdeki uyumsuzluktan kaynaklanıyor. Her seferinde ofis 2007 kurulu olan bir bilgisayarda bu hatayı tekrar düzeltip kaydetmem gerekiyor, mesele bu. Bir iki güne düzeltip tekrar yüklerim hocam.

Ofis 2007'de seçeneklerin açılmaması durumu düzeltildi.

yeni indirdim baktım aynı hocam 2007 office ilk açılışta resimdeki hatayı veriyor. ve seçenekler açılmıyor. düzelmiş hali olan dosyayı yüklememişsiniz galiba.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    107.1 KB · Görüntüleme: 127
Hocam ilk çalıştırmam da 57121, ikinci çalıştırmam da ise 32809 hatası alıyorum iki farklı bilgisayarda da. Öneriniz nedir acaba? Makrolarım açık

yeni indirdim baktım aynı hocam 2007 office ilk açılışta resimdeki hatayı veriyor. ve seçenekler açılmıyor. düzelmiş hali olan dosyayı yüklememişsiniz galiba.
Google drive'a yüklememiştim, ekteki dosya yeni.
Hocam End deyip üstte "Güvenlik uyarısı" yazan kısımdan seçenekler deyip izin vermeniz gerekiyor.

hocam çok teşekkür ederim program açılıyor sağ tarafta e-okul güvenlik kodu da var ancak 3 saniye içinde kendiliğinden kapanıyor tekrar açtığımda ise belge kurtar diyor office 2010 kullanıyorum makroları kontrollü açıyorum bildirim geliyor her şekilde aynı hatayı aldım ne yapabilirim.

hocam çok teşekkür ederim program açılıyor sağ tarafta e-okul güvenlik kodu da var ancak 3 saniye içinde kendiliğinden kapanıyor tekrar açtığımda ise belge kurtar diyor office 2010 kullanıyorum makroları kontrollü açıyorum bildirim geliyor her şekilde aynı hatayı aldım ne yapabilirim.
Hocam dosyayı şimdi indirip denedim bende böyle bir hata vermedi. Dosyayı açtıktan hemen sonra Ctrl+s deyip kapatıp sonra tekrar açmayı deneyebilisiniz. Farklı kaydetme de olabilir. Olmadı bir de alttaki dosyayı deneyin.

Ekli dosyalar

• Yeni WinRAR arşivi.rar
    69.6 KB · Görüntüleme: 366
Güzel program teşekkürler,
Örneğin baba bilgileri sayfasında 3 veri alacağız sayfa 3 defa sorgulama yapıyor, bunun yerine eğer önceki veri türü ile şimdiki veri türü aynı ise sorgu çalışmasa daha hızlı olabilir.
Elinize sağlık

Program gayet güzel.
Yalnız sorunum var. e-okuldan notları toplu indiremiyorum. Yardım -Notlar - B2 hücresine dönem yazılsın deniliyor. Rakam ve roma rakamıyla yazdım. sadece öğrenci no ve isim bilgileri alınıyor. Yanlış nere?

yapılmamış mı
:(
bende, yardımdaki yazıdan dolayı 3 gündür not almaya çalışıyordum.
peki, yapılabilecek mi, birgün?

..e-okuldan Seçilecek döneme göre göre toplu notlar alınabilseymiş harika olurmuş
şimdiden başarılar...
Aslında başta yapmıştım ama not almalarda hata oluyordu, o yüzden silmiştim, listeden silmemişim. Geniş bir zamanda yaparım

Eline sağlık hocam. Güzel bir çalışma olmuş.

Son düzenleme:
Çöm faydalı bir çalışma. Ellerine sağlık sayın hocam.

Not alma kısmını düzeltebilirsen çok sevinirim

Geri