E-OKUL SMS

Kodla Büyü
ARKADAŞLAR MERHABA www.okulplus.com programını alan oldumu aranızda e-okul üzerinden toplu ve devamsızlık sms gönderimi yapıyormuş.
istanbulda 300 okul kullanıyor dediler firmadan alan varsa acil bilgi

Üyeliğin bedava olduğu smsokul.com sitesini dene...
Programa boşa para verme ..
dönemlik sınırsız sms paketi aldık 300 liraya süper çalışıyor.

biz dershande toplusmsyolla.com kullanıyoruz. sınıfları kaydedip toplu sms yollayabiliyorsun istersen de tek tek

ilk 3 mesajı yazan arkadaşların hepsinin mesaj sayılırının az olmadı dikkatimi çekti açıkcası. acaba reklamlarmı diye düşünmedim değil. alana kullanana hayırlı olsun

evrim0626' Alıntı:
ilk 3 mesajı yazan arkadaşların hepsinin mesaj sayılırının az olmadı dikkatimi çekti açıkcası. acaba reklamlarmı diye düşünmedim değil. alana kullanana hayırlı olsun

Özellikle üçüncü mesajı yazan arkadaş bot gibi davranıyor, aynı mesajı tekrar ediyor.
Soru: İl dışı atamalar hangi tarihte yapılacak?
Cevap: cebesms.com u tek geçerim :mrgreen:

evrim0626' Alıntı:
Aynen hocam ben de öyle düşünüyorum. Reklam yapmak için üye olunmuş gibi

arkadaşlar meb bize bu e-okul u kurduysa ücretsiz sms gönderme programını da kurması gerekiyor.
Buna para veren okulları şiddetle kınıyorum. okuldan sms mesajı alan veliler , "milli eğitim bakanlığı ne kadar gelişmiş bize sms gönderiyor" dediklerini duyabiliyorum bu parayla sms alan okullar yüzünden meb bu işi ücretsiz olarak yapmıyor.
bir de toplu sms satın alan okullar acaba toplu sms lerin paralarının okul aile birliklerinden karşılandığı bilgisini velilere toplu sms ile yolluyorlar mı?

Geri