E-OKUL SMS

Kodla Büyü
e-okul'dan sonra okullarin bu ve benzeri programlara para vermekten imtina ettiklerini kabul etmek gerekir. sonucta e-okul eski okul otomasyon programlarinin cogunu cope gonderdi. ya cok ama cok ucuza hizmet verecekler ya da inanilmaz farkli bir $ey -ki bu ne olabilir bilemiyorum- ortaya koyacaklar.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Toplu SMS Programı...
http://www.sekizdesekiz.com.tr adresinden indirebilirsiniz...
E-okuldan excele aktardığınız öğrenci bilgilerini toplu olarak programa aktarma özelliği var bu sayede tüm öğrencilerinizi programa aktarabilirsiniz..ve e- okula müdahele etmeden mesaj gönderebilirsiniz....

SMailS (Kısa Mesaj ve E-Posta Programı) gelişmiş ve her geçen gün yenilenmeye devam eden müddet veya özellik kısıtlaması olmayan toplu sms ve e-posta gönderim yazılımıdır. Diğer yazılımların yaptıklarına ek olarak pekçok özellik barındırır. Gelişmiş adres defteri kayıtları gruplayabilmenizi sık kullanılan kayıtları belirleyebilmenizi kayıtlara doğum günü mesajı veya evlilik yıldönümünde hem kendine hem eşine mesaj gönderme gibi olanaklar temin eder.

Kısa Mesaj Bölümü;
Binlerce kişiye saniyeler içerisinde kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Belirlediğiniz gruplara toplu gönderim yapabilirsiniz.
Her kısa mesajın kişiye özel olmasını sağlayabilirsiniz.
Bayram tatiline gitmeden önce mesajlarınızın bayram sabahı gitmesini önceden ayarlayabilirsiniz.
İster kontörlü arzu ederseniz faturalı olarak kullanabilirsiniz.
Gönderilemeyen mesajlar için kontörünüz geri yüklenir veya faturanıza yansımaz.
Gönderilmesini istediğiniz kayıtlara belirlediğiniz özel günlerde otomatik olarak kutlama mesajı atabilirsiniz.

Yeni Sürümde;
Dış Veri Al bölümü ile Excel txt ve csv dosyalarından adres defterine aktarım özelliği eklendi (P4 1.5 bilgisayarda 2 dakikadan kısa sürede 10.000 kayıt aktarılabilmektedir).
Kısa Mesaj Raporları etkin hale getirildi.
Versiyon güncelleme bilgi yedekleme ve bilgi geri yükleme bölümleri çalışır hale getirildi.

NOT: SMS göndermek için kontör satın almak ya da Turkcell Kurumsal hat sahibi olmanız gerekir. Verilen kullanıcı adı ve şifre ile kullanıma başlayabilir daha sonra kendiniz Turkcell'den telefonla kontör satın alabilirsiniz. Faturanız adresinize postalanacaktır. E-Posta bölümündeki reklamı kaldırmak için üretici ile irtibata geçiniz.

http:\\www.smsokul.com siteyi deneyin.. Biz okulumuza üyelik aldık.. dönemlik öğrenci başı 40 krş sınırsız sms hakkı veriyorlar. Velinin onayını alarak mesajların sağlıklı gitmesini sağlıyorlar..

Arkadaşlar e-okul uyumlu toplu sms sitesi olan http://www.smskumbaram.com sitesini kullanıyoruz. e-okula bağlanmadan e-okuldan alınan raporları kullanıyor.Veliye gönderilen devamsızlık mesajları için özel bir menüsü var.Umarım işinize yarar.

www.ilksms.com sitesinden okulumuza 5000 SMS paketi aldık, şu anda kampanyalı. diğer siteleri araştırdık, e-okul uyumlu sms gönderen şirketler içinde en ucuzu bu arkadaşlar. BT öğretmeni ve idareci arkadaşlara duyurulur.

hacivat16' Alıntı:
Arkadaşlar e-okul uyumlu toplu sms sitesi olan http://www.smskumbaram.com sitesini kullanıyoruz. e-okula bağlanmadan e-okuldan alınan raporları kullanıyor.Veliye gönderilen devamsızlık mesajları için özel bir menüsü var.Umarım işinize yarar.
ARKADAŞIM DİKKAT Eset NOD 32 Bu sitede trojan buluyor.!!!

Bende uygun fiyatlı ve e-okul tabanlı SMS gönderme ile ilgili araştırma yapmaktaydım. Forumda arkadaşların önerdikleri sitelere tek tek göz attım ve arayarak bilgi aldım. Bi öğretmen arkadaşın tavsiye ettiği http://www.ilksms.com adresine üye oldum ve 5 ücretsiz SMS sahibi oldum daha sonrasında bunları test amaçlı gönderdim ve gönderim hızı ve iletildi raporu gibi özellikleri hoşuma gitti. Daha sonrasında arayıp üyelik ve kredi satın alma koşullarını konuştuk ve gayet ilgili davrandılar neticesinde okul müdürümüzüde fiyat konusunda memnun edecek 5000+ 1000 hediye SMS = 160 TL paketini satın aldık. Şu anda kullanıyoruz ve problem yok, forumda tavsiye eden öğretmen arkadaşa teşekkürler.:++:

Ali.E

Birkaç üye hariç geri kalanın mesaj sayısı 5'i geçmeyen bir reklam sayfası olmuş burası.

velilere toplu sms göndermek için uygun bir site arıyorum.. internette ve sitede birçok araştırma yaptım... birkaçı diğerlerine göre uygun geldi... ama ödenek alamayan ilköğretim okulları için maddi olarak yine de bir külfet bunlar... bu paylaşılanların dışında daha kullanışlı ve uygun bir önerisi olan varsa sevinirim... bu arada önerilerde bulunmuş arkadaşlara da teşekkürler :+1:

www.ilksms.com sitesinden bizde sms aldık, yetkililerden çok memnun kaldık, bilgileri aktarmakta da yardımcı oldular, fiyatları çok uygun ; sms alacak arkadaşlara tavsiye ederim.ii günler

aysegul_' Alıntı:
velilere toplu sms göndermek için uygun bir site arıyorum.. internette ve sitede birçok araştırma yaptım... birkaçı diğerlerine göre uygun geldi... ama ödenek alamayan ilköğretim okulları için maddi olarak yine de bir külfet bunlar... bu paylaşılanların dışında daha kullanışlı ve uygun bir önerisi olan varsa sevinirim... bu arada önerilerde bulunmuş arkadaşlara da teşekkürler :+1:

Sayın hocam ve arkadaşlar bende okulum için bu tür bir program arıyordum bu konuya denk geldim,

öncelikle çoğu üye reklam kokan konu vb demiş eee ne olacaktı tabi reklam yapacak firmalar bizde görüp en uygun, en hızlı olanı seçeceğiz bunda

olumsuz bir şey göremiyorum. Ayşegül hocam ödenek olmayan okullardanız bizde ama öğrencilerden gelen 1 TL, 50 Krş ile yapılacak o kadar çok şey var ki,

geçen sene okulumuza optik okuma programı+optik okuyan yazıcı aldık tamamen öğrencilerden 1 TL toplayarak, bu senede bunu faaliyete geçirerek

sınav sonuçlarını ve devamsızlıklarımızı velilere iletmeye çalışacağız umarım faydasını görürüz.

okula aldık kalifiyeli bir sistem..

15000 MESAJ: 440 TL fatura program tanııtm hepsi içinde..

10000 mesaj aldık bizde yaklaşık 180 tl kdv dahil
programsız direk internet üzerinden gönderiyorsunuz....ve çok randımanlı çalışıyor

Mebden yazı geldi arkadaşlar. E-okul üzerinden bilgilendirme milli eğitim bakanlığı tarafından isteyen velilere yapılacak...

Arkadaşlar önerilen sitelere göz attım, başlıklı toplu sms göndermek için www.vatansms.com sitesini deneyin. okulunuzun adıyla mesaj gönderebiliyorsunuz. En uygun fiyat burda, diğerlerinin yarı fiyatına geliyor.

Geri