E-OKUL ŞU ANDA AÇILDI ARK LAR

Kodla Büyü
hala açılmadı burda yoksa bu da mı ilden ile değişiklik gösteriyo :x

"Haadi canım" diyerek giirdim ama sonuç negatif yine. Gerçi bizim okulun tüm işeri paartesi bitti. Bizde o yüzden sıkıntı yok.

arkadaşlar e-okul.meb.gov.tr ye girin, google nedense eokul.meb.gov.tr olarak gösteriyor adresi.

Şu anda giriş yaptım....Notlara bakıyorum.Bari çıkayımda idareciler rahatlasın..........
yazdır kısmı çalışmıyor ama ................ :-1:

e okul açık..
Raporlar hata veriyor.

Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler E-okul Merkez Yöneticisine iletilmiştir.
Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir.
E-okul Teknik Destek

Rapor Sunucu: E-OKUL RAPOR SUNUCU12
Hata Kaynağı: x1-RAporArayuz-System.Data.OracleClient
Hata No: -2146233079
Hata Açıklaması: Timeout expired. The timeout period elapsed prior to obtaining a connection from the pool. This may have occurred because all pooled connections were in use and max pool size was reached

amip33' Alıntı:
Rapor Sunucu: E-OKUL RAPOR SUNUCU12
Hata Kaynağı: x1-RAporArayuz-System.Data.OracleClient
Hata No: -2146233079
Hata Açıklaması: Timeout expired. The timeout period elapsed prior to obtaining a connection from the pool. This may have occurred because all pooled connections were in use and max pool size was reached
aynı hata

Herkes bi 5 dk müsade etsede biz işimizi halletsek olurmu? Acelemiz var yola gideceğizde.

GİTTİ :( 7 sınıfın karnesini pdf biçiminde kaydettikten sonra gitti. daha 35-40 sınıf var :(

şaka gibi yahuu nası olcak anlamadım ki ?? gitti gider artık heralde :verymad:

rapor sayfasına dahi giremedim bişeyler kaydetseydik de bari onlarla oyalanırdık

GELDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ.......................

22 Ocak 2010 tarihinde karneler verildikten sonra sistemde yer alan tüm bilgiler yedeklenerek 2009-2010 I. Dönemi kapatılacaktır. 2009-2010 II. dönem geçiş işlemi yapılmadan önce, dönemle ilgili eksikliklerin tamamlanabilmesi için sistem en geç 05/02/2010 tarihine kadar daha açık tutulacaktır. Bu tarihten sonra 2009-2010 I. Dönemi ile ilgili hiç bir değişiklik yapılamayacaktır.

Yazmışlar e-okul un anasayfasına, galiba e-okulcu abiler kızmışlar.

elim ayağıma dolaştı şifreyi yanlış girdim kaç kere. RAporda yok gibi zaten

Geri